Dahmer sezon 2

Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera to serial Netflixa, który wzbudził wiele kontrowersji. Jest to historia oparta na faktach. Czy powstanie sezon 2? Kiedy mogłaby ukazać się data premiery?

Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera ukazał się na platformie Netflix we wrześniu 2022 roku. Serial składa się z dziesięciu odcinków i opowiada losy Jeffreya Dahmera. To jeden z najsłynniejszych amerykańskich seryjnych zabójców. W latac 1978-1991 zabił aż 17 młodych chłopców.

Na podstawie jego strasznych zbrodni powstał serial Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera o którym od kilku dni jest bardzo głośno.

Dahmer sezon 2. Data premiery, kiedy będzie wiadomo czy się pojawi?

Jak to zazwyczaj ma miejsce w przypadku premier popularnych seriali, po chwili pojawia się pytanie o nowe odcinki. Nie inaczej jest tym razem. Czy powstanie Dahmer sezon 2? Kiedy mógłby się ukazać? Data premiery nie została podana i nic nie wskazuje na to, aby to się zmieniło.

Serial powstał na bazie prawdziwych wydarzeń i przedstawił całą drastyczną historię. Sezon 2 serialu Dahmer nie miałby więc większego sensu. Nie wykluczone jednak, że Netflix zdecyduje się nakręcić podobny serial, przedstawiający historię innego mordercy.

https://www.youtube.com/watch?v=MNILFUyM9jY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj