Strona głównaAktualnościBolivar 21 i 22 streszczenie odcinków

Bolivar 21 i 22 streszczenie odcinków

Bolivar odc. 21 i 22 streszczenia. Zobacz co wydarzy się w serialu, a także gdzie i kiedy oglądać odcinki po polsku w internecie i TV.

Bolivar 21 wyemitowany zostanie w niedzielę o 20:15 w TVP 1, a odcinek 22 w poniedziałek o godzinie 21:05. Wszystkie odcinki serialu Bolivar można oglądać na TVP VOD za darmo i bez rejestracji.

Bolivar 21 streszczenie szczegółowe

W Caracas dochodzi do trzęsienia ziemi. Armia generała Monteverde rośnie w siłę. Pułkownik Bolivar zostaje mianowany dowódcą ważnej twierdzy. Niestety, nie udaje mu się jej utrzymać. Generał Miranda cały czas sabotuje działania młodego dowódcy i nie tylko jego. Za plecami Kongresu podpisuje rozejm z Hiszpanami. Bolivar postanawia przykładnie go ukarać. Sam też ma problemy w kraju i udaje się do Kartageny w Kolumbii. Manuela wymyka się z klasztoru i odwiedza Rafaela w jego pracowni. Niestety, czeka tam na nią przykra niespodzianka. Mija kilka lat. Dziewczyna poznaje żołnierza armii rojalistów, Fausta. Ten usilnie zabiega o jej względy.

Bolivar 22 streszczenie szczegółowe

Pułkownik Bolivar łamie rozkazy przełożonych i rekrutuje żołnierzy w wioskach prowincji Magdalena. Maszeruje ze swoją armią na Caracas, walcząc po drodze z wojskami króla Hiszpanii. W Quito młody rojalista Fausto podaje się za żołnierza Bolivara, żeby uwieść Manuelitę, gorącą zwolenniczkę patriotów. Jej ojciec szuka dla zhańbionej dziewczyny męża za granicą. Przywozi go z Panamy, nie pytając córki o zgodę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj