Wspaniałe Stulecie odc. 60 streszczenie szczegółowe

Wspaniałe Stulecie odc. 60 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w Czwartek. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Wspaniałe Stulecie odcinek 60 streszczenie szczegółowe

W odcinku 60. serialu Wspaniałe Stulecie Sümbül aga postanawia dać nauczkę swojemu głównemu przeciwnikowi w haremie. Ibrahim pasza dociera do buntowników, którzy przyłączyli się do nowego przywódcy Kalendera szacha. Sułtanka Hatice postanawia zasłonić kamienne figury w ogrodzie. Ojciec Armin, kupiec Joszua, odprawia zakochanego Bali beja. Hürrem w tajemnicy jedzie za sułtanem do pałacku myśliwskiego, w którym jest przetrzymywana księżniczka Izabela..

Turecki serial Wspaniałe Stulecie 60 wyemitowany zostanie w Czwartek 14 lipca o godzinie 15:55 oraz o 21:25 w TVP Kobieta. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 6:00 w TVP1 lub o 10:35 w TVP Kobieta. Ponadto wszystkie odcinki z lektorem PL dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu i zobacz ile odcinków ma Wspaniałe Stulecie

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ