w

Barwy Szczęścia 2846, 2847, 2848 online za darmo. Streszczenia odcinków, powtórki

Barwy Szczęścia online za darmo bez rejestracji

Barwy Szczęścia 2846, 2847, 2848 streszczenie odcinków. Zobacz gdzie oglądać serial online za darmo bez rejestracji i kiedy pojawią się nowe odcinki. Powtórki można oglądać również w TVP 2.

Barwy Szczęścia online za darmo

Barwy Szczęścia to serial emitowany od poniedziałku do piątku w telewizji TVP 2 o godzinie 20:10. Odcinki online za darmo na żywo można oglądać na WP Pilot, jako live stream z TV. Jest to darmowy i legalny sposób. W tym tygodniu obejrzeć można Barwy Szczęścia 2846, 2847, 2848. Premiera odc. 2846 w poniedziałek.

Barwy Szczęścia online za darmo, jako powtórki w formie VOD, dostępne są także na platformie TVP VOD, gdzie udostępniane są wszystkie odcinki za free.

OGLĄDAJ SERIAL BARWY SZCZĘŚCIA NA TVP VOD

Powtórki odcinków w TV

Wszystkie odcinki serialu Barwy Szczęścia można oglądać nie tylko w internecie, ale również w telewizji. Ostatni odcinek leci następnego dnia, tuż przed premierą nowego epizodu.

Barwy Szczęścia streszczenie odcinków

Barwy Szczęścia 2845 streszczenia

Cezary przez amnezję po wypadku jest przekonany, że jego narzeczoną jest Sofia. Matka nie wyprowadza go wcale z błędu. Za to Natalia jest w szoku, gdy nie może odwiedzić ukochanego w szpitalu i zwierza się Małgorzacie ze swoich obaw o związek z Rawiczem. Łukasz przed wyjazdem z Paulinką do Hiszpanii chce spędzić więcej czasu z synem i zgadza się, by malec nie poszedł do szkoły. Ksawery martwi się, że tata nie wróci. A gdy Iza na pożegnanie dziękuje Kasi za to, że zgodziła się „pożyczyć” jej męża, Sadowska czuje ukłucie niepokoju. Tymczasem Hubert jest wściekły, gdy odkrywa, że Klara bryluje na eleganckich imprezach w Hollywood. Dziewczyna niczym się nie przejmuje: ani brakiem pieniędzy, ani zepsutym piecem, ani „Szokiem”, który domaga się komentarza Pyrki na jej temat.

Barwy Szczęścia 2846 streszczenia

Małgorzata próbuje porozmawiać o córce z Rawiczową, ale jest na przegranej pozycji. Natalia podstępem i z pomocą Klemensa dostaje się w końcu do sali Cezarego i przekonuje się, że ukochany naprawdę jej nie pamięta. Tymczasem Kasia jedzie do domu w Brzezinach. Gdy po drodze ma problem z autem, z opresji wybawia ją Mariusz – nowy sąsiad. Z kolei Justin i Patryk wyczuwają, że Kajtek ma kłopoty. Chłopak jest ostatnio podminowany, ale koledzy nie domyślają się, że chodzi o narkotyki. Cieślak namawia przyjaciół, by zorganizowali karnawałową imprezę, na której sam się nie zjawia. W trakcie zabawy do mieszkania wdzierają się typy spod ciemnej gwiazdy szukający właśnie Kajtka.

Barwy Szczęścia 2847 streszczenia

Bandyci, którym Kajtek jest winien pieniądze zmuszają go do spotkania. Justin i Patryk postanawiają kolegę wesprzeć i jadą na miejsce, by wspólnie rozprawić się z jego „znajomymi”. Tymczasem Sławka i Agata znajdują w domu należące do Cieślaka narkotyki i informują o wszystkim Sabinę. Natalia próbuje przekonać Cezarego, że są parą. Nie ma jednak na to żadnych dowodów, bo Rawiczowa usunęła ich wspólne zdjęcia z telefonu syna. Później wręcz wyrzuca Zwoleńską z oddziału, jednocześnie wmawiając choremu, że miał co prawda z dziewczyną romans, ale szybko tego pożałował. Ostatecznie kobieta zawozi rzeczy Cezarego do Sofii i przekonuje dziewczynę, by nadal udawała jego narzeczoną. Z kolei Roma chwali się Aldonie i Borysowi sukcesem. To tomik wierszy, który dziewczyna wydrukowała na własny koszt. Grzelakowie postanawiają urządzić w remizie w Borkach jej wieczorek poetycki.

Barwy Szczęścia 2848 streszczenia

Natalia próbuje przekonać Sofię, by powiedziała Cezaremu prawdę, ale udaremnia to Rawiczowa. Za jej radą była narzeczona postanawia nadal okłamywać ukochanego. Kajtek idzie na odwyk. Gdy o wszystkim dowiaduje się Oliwka, jest w szoku. Pociesza później Sabinę, gdy ta obwinia się o problemy syna z nałogiem. Tomasz wykazuje zrozumienie i nie jest zazdrosny o to, że ukochana wciąż martwi się o swojego byłego chłopaka. Poza tym Zbrowska szuka inwestorów, żeby wprowadzić swoje kosmetyki na rynek, ale odrzuca ofertę pomocy Kępskiego, nie chcąc łączyć interesów z miłością. Tymczasem Kasia znów spotyka w Brzezinach Mariusza. Nowy sąsiad bierze udział w lokalnym konkursie na najlepszą szarlotkę, a Górka czuje do sąsiada coraz większą sympatię.

Barwy Szczęścia 2849 streszczenia

Mariusz odwiedza Kasię w Feel Good. Przywozi sąsiadce szalik, który zostawiła w remizie. Poza tym do lokalu zagląda Halicka – na ciąg dalszy kontroli skarbowej. Ania nie jest zachwycona, gdy Vincenzo adoruje urzędniczkę. A Halicka znajduje w dokumentacji kilka podejrzanych wpłat na konto Włocha. Jest nim jednak tak oczarowana, że obiecuje mu swoją pomoc. Madzia wspiera Oliwkę, która wciąż próbuje zebrać pieniądze na start swojej firmy. Tomasz nalega, by ukochana przyjęła finansową pomoc właśnie od niego. A gdy dziewczyna odmawia, postanawia zainwestować anonimowo i prosi o pośrednictwo Justina. Zgadza się on oszukać przyjaciółkę ukrywając, że głównym inwestorem jej firmy został Kępski. Za to Natalia odkrywa, że Cezary został wypisany ze szpitala. Rawiczowa zabiera syna do Sofii, wmawiając choremu, że to jego dom, a gdy Zwoleńska próbuje z ukochanym porozmawiać, rywalka nie wpuszcza jej nawet za drzwi.

Przysięga ostatni odcinek

Przysięga 804 streszczenie szczegółowe

Papiery na szczęście online

Papiery na szczęście 252, 253 streszczenia. Ile odcinków, powtórki online za darmo