Barwy Szczęścia 2634, 2635, 2636 online za darmo. Streszczenia odcinków, powtórki

Barwy Szczęścia 2634, 2635, 2636 streszczenie odcinków. Zobacz gdzie oglądać serial online za darmo bez rejestracji i kiedy pojawią się nowe odcinki. Powtórki można oglądać również w TVP 2.

Barwy Szczęścia online za darmo

Barwy Szczęścia to serial emitowany od poniedziałku do piątku w telewizji TVP 2 o godzinie 20:10. Odcinki online za darmo na żywo można oglądać na WP Pilot, jako live stream z TV. Jest to darmowy i legalny sposób. W tym tygodniu obejrzeć można Barwy Szczęścia 2634, 2635, 2636. Premiera odc. 2634 w poniedziałek.

Barwy Szczęścia online za darmo, jako powtórki w formie VOD, dostępne są także na platformie TVP VOD, gdzie udostępniane są wszystkie odcinki za free.

OGLĄDAJ SERIAL BARWY SZCZĘŚCIA NA TVP VOD

Powtórki odcinków w TV

Wszystkie odcinki serialu Barwy Szczęścia można oglądać nie tylko w internecie, ale również w telewizji. Ostatni odcinek leci następnego dnia, tuż przed premierą nowego epizodu.

Barwy Szczęścia streszczenie odcinków

Barwy Szczęścia 2634 streszczenia

Kajtek noc spędza u Darka, załamany po rozstaniu z ukochaną, podczas gdy Madzia próbuje pocieszyć Oliwkę. A gdy o wybrykach syna dowiaduje się Sabina, od razu staje po stronie jego dziewczyny. Stańscy są w szoku po tym, jak Rafał został nagle zatrzymany w związku z porwaniem Tadzia. Zdesperowana Bożena, by odzyskać syna, napada w hotelu na Karolinę przekonana, że była wspólniczką bandyty. Michalina wciąż sprzecza się z Witkiem oraz z matką – o swój ewentualny występ w serialu i wyjazd do Wrocławia.

Barwy Szczęścia 2635 streszczenia

Bruno robi na policji awanturę. Jest wściekły, że Rafał wyszedł na wolność. Później zabiera z sejfu w hotelu broń i jedzie prosto do Zaborskiego. Gawron dzwoni na do Żabci, zazdrosny o to, że ta zaczęła szukać nowej miłości na Swaterze. Kajtek próbuje wytłumaczyć się przed Oliwką ze zdrady. Tymczasem Natalia przekazuje Jezierskim, że wkrótce będą mogli spotkać się z Jowitą, ale nie przed świętami.

Barwy Szczęścia 2636 streszczenia

Stański po ataku na Rafała zostaje aresztowany przez policję ku przerażeniu Bożeny. Klara świętuje w wydawnictwie koniec prac nad nową książką, której pierwsze egzemplarze mają trafić do recenzentów. Gdy Hubert poznaje w końcu Bartosza, czuje od razu ukłucie zazdrości. Tymczasem Agata wyznaje bratu, że wcale nie zamierza spędzać najbliższych świąt w domu i z rodziną. Z kolei Żabcia idzie na kolejną randkę w ciemno i odkrywa, że umówiła się z Damianem.

Barwy Szczęścia 2637 streszczenia

Po strzelaninie Stański ma trafić na obserwację psychiatryczną. Bożena zjawia się na komisariacie, żeby porozmawiać z mężem, ale policja się na to nie zgadza. Tymczasem Łukasz znów ma problemy w redakcji. Jako naczelny odmawia wykorzystania dramatu przyjaciół do promocji gazety. Aldona niepokoi się o Basię i w końcu razem z Borysem znajduje półprzytomną seniorkę w jej domu. Luiza donosi Renacie, że Damian spotkał nową miłość.

Barwy Szczęścia 2638 streszczenia

Amelia ma pretensje do Łukasza, bo Bruno jednak trafił na okładkę „Szoku”. Bożena wyrzuca z pracy Karolinę. Jest bowiem pewna, że to Rafał porwał jej synka i jego partnerka dobrze o tym wie. Kilka godzin później Zaborski zjawia się w hotelu. W tym samym czasie do Stańskiej dzwoni porywacz z żądaniem okupu. Aldona znów jedzie na uczelnię i kolejny przedświąteczny wieczór zamiast z mężem i synkiem – spędza z kolegami na „śledziku”. Agata pakuje się przed wyjazdem do Egiptu i wręcza rodzinie świąteczne prezenty. Klara wybiera się do wydawnictwa na firmową Wigilię, podczas której Bartosz wyraźnie z nią flirtuje.

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P