Barwy Szczęścia 2742, 2743, 2744 online za darmo. Streszczenia odcinków, powtórki

Barwy Szczęścia online za darmo bez rejestracji

Barwy Szczęścia 2742, 2743, 2744 streszczenie odcinków. Zobacz gdzie oglądać serial online za darmo bez rejestracji i kiedy pojawią się nowe odcinki. Powtórki można oglądać również w TVP 2.

Barwy Szczęścia online za darmo

Barwy Szczęścia to serial emitowany od poniedziałku do piątku w telewizji TVP 2 o godzinie 20:10. Odcinki online za darmo na żywo można oglądać na WP Pilot, jako live stream z TV. Jest to darmowy i legalny sposób. W tym tygodniu obejrzeć można Barwy Szczęścia 2742, 2743, 2744. Premiera odc. 2742 w wtorek.

Barwy Szczęścia online za darmo, jako powtórki w formie VOD, dostępne są także na platformie TVP VOD, gdzie udostępniane są wszystkie odcinki za free.

OGLĄDAJ SERIAL BARWY SZCZĘŚCIA NA TVP VOD

Powtórki odcinków w TV

Wszystkie odcinki serialu Barwy Szczęścia można oglądać nie tylko w internecie, ale również w telewizji. Ostatni odcinek leci następnego dnia, tuż przed premierą nowego epizodu.

Barwy Szczęścia streszczenie odcinków

Barwy Szczęścia 2741 streszczenia

Elżbieta zaniepokojona po szkolnej aferze z alkoholem – wyznaje Alicji, że Ewa coraz bardziej się od niej oddala. Nastolatka odwiedza w tym czasie w squacie Chowańskiego. Jest gotowa, by w końcu szczerze porozmawiać z ojczymem o swoich uczuciach. Na stronie Szoku ukazuje się reportaż o zemście Doleckiego i Kolarowa. A wściekły Koralow zaczyna grozić nie tylko Damianowi, ale też Sadowskiemu oraz Żabci, która nagrała ich rozmowę, co nie podoba się Vincenzo. Kilka godzin później związek Włocha z Anią staje pod znakiem zapytania, gdy kobieta odkrywa, że jej ukochany pragnie mieć dzieci. Luiza nadal okazuje Renacie niechęć. W pracy ostentacyjnie nie odzywa się do szefowej. A gdy dowiaduje się, że Dolecki szkodzi jej ojcu, postanawia ruszyć do akcji ku przerażeniu Aro. Z kolei Renata prosi o pomoc Marcina w sprawie Wójcika.

Barwy Szczęścia 2742 streszczenia

Renata nadal jest zachwycona policjantem Marcinem i próbuje go bliżej poznać. Gdy jednak zaczyna zadawać pytania, jej ukochany szybko znika, tłumacząc się pracą. Dziewczyna postanawia go śledzić i odkrywa, że Kodur ją okłamał. Wcale nie pojechał na komisariat, tylko na cmentarz. Małgorzata jedzie na spotkanie z Rawiczową i zabiera na wycieczkę do stadniny także Natalię z Leą. Gdy prawniczka poznaje Cezarego, ten od razu proponuje, że da jej prywatne lekcje jazdy konnej, wyraźnie próbując panią mecenas oczarować. Anita spotyka się z inwestorami, których wyszukał dla niej Justin, a Sadowscy dodatkowo polecają jej inwestycję także Marioli, Wangelowi oraz Izie Małek.

Dom pod Dwoma Orłami streszczenie odcinka 6

Dom pod Dwoma Orłami odc. 5. Powtórka, streszczenie?

Zakazany Owoc odc 145 VOD TVP PL streszczenie

Zakazany Owoc odc. 141 streszczenie. Powtórka odcinka VOD TVP PL (24.01.2023)