Strona głównaSerialePapiery na szczęście 244, 245 streszczenia. Ile odcinków, powtórki online za darmo

Papiery na szczęście 244, 245 streszczenia. Ile odcinków, powtórki online za darmo

Papiery na szczęście online za darmo. Gdzie obejrzeć powtórki w internecie? Prezentujemy streszczenia odcinków 244, 245.

Papiery na szczęście online

Serial Papiery na szczęście można oglądać w telewizji TVN 7 zamiast Zakochanych po uszy. Kiedy lecą odcinki? Od poniedziałku do piątku o godzinie 19:30.

W najbliższych dniach można obejrzeć Papiery Na Szczęście odc. 244, 245.
[wp_reusable_render id=’42257′]

„Jest to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne” – czytamy w zapowiedzi.

Ile odcinków ma Papiery na szczęście? Do czerwca 2022 wyemitowano nieco ponad 140 odcinków. Duża popularność sprawiła, że serial trafił również do jesiennej ramówki, co oznacza, że będzie go można oglądać przez najbliższe miesiące i z pewnością będą trwały prace nad kolejnymi sezonami.

Papiery na szczęście online za darmo – gdzie oglądać? Niestety TVN7 live stream udostępnia odpłatnie. Wszystkie odcinki jako powtórki dostępne są na platformie Player, do której najtańszy dostęp kosztuje 5 zł miesięcznie.
[wp_reusable_render id=’42257′]

Powtórki ostatniego odcinka można oglądać następnego dnia o godzinie 7:30 w TVN 7.

Papiery na szczęście jaki tytuł piosenki? To pytanie zadają widzowie po wysłuchaniu czołówki. Utwór „Plan awaryjny” wykonuje Lanberry. W teledysku możemy zobaczyć Adrianę Kalską wcielającą się w rolę głównej bohaterki Marty. Obok Ady w klipie wystąpili również znani influencerzy m.in Magda Bereda, Natalia Sisik, Patrycja Sobolewska, Rafał Jonkisz, Sebastian Chłodnicki i Aleksandra Szkołda.

Papiery na szczęście streszczenia

Papiery na szczęście 244 streszczenie odcinka

Tego dnia Nina wraz z synkiem wychodzą ze szpitala, a Dawid odwozi ich do domu. Postanawia też zostać z nimi tak długo, jak Nina będzie go potrzebowała. Adam, który martwi się stanem mamy, nakłania ją do odwiedzenia Niny. Mimo początkowej niechęci Alicji, pomysł okazuje się bardzo trafiony. Adam wyznaje Alicji, że jest gotowy, by mieć swoje dziecko, jednak na razie nie miał okazji, by porozmawiać o tym z Martą. Tymczasem Marta pomaga Beatce urządzić jej butik i poznaje Patryka. Natomiast Julka znajduje okazję do zemsty na mecenasie Wicherku.

Papiery na szczęście 245 streszczenie odcinka

Marta przestrzega Beatkę przed Patrykiem, którego uważa za fałszywego człowieka. Sądzi, że Patryk nie jest z Beatką szczery. Tego dnia przyszłe panny młode, Renia i Marta, mają przymiarki sukien ślubnych. Jest z nimi Wera, która wpada na dość kontrowersyjny pomysł, jak pomóc Beatce i Staszkowi się pogodzić. Beatka jest zachwycona pomysłem przyjaciółki. Przypadek sprawia, że Beatka odkrywa podejrzane faktury w butiku i żąda, by Patryk natychmiast to wyjaśnił. Wkrótce Beatka zostaje porwana… Tymczasem Adam próbuje porozmawiać z Martą o dziecku. Tak bardzo chciałby zostać ojcem, że pyta nawet o zdanie wróżkę Adelę. Ku jego zaskoczeniu karty mówią, że na rozmowę o dziecku jest już jednak za późno.

Papiery na szczęście 246 streszczenie odcinka