w

Papiery na szczęście odcinek 7, 8, 9 streszczenia. Ile odcinków, powtórki online za darmo

Papiery na szczęście online

Papiery na szczęście online za darmo. Gdzie obejrzeć powtórki w internecie? Prezentujemy streszczenia odcinków 7, 8, 9.

Papiery na szczęście online

Serial Papiery na szczęście można oglądać w telewizji TVN 7 zamiast Zakochanych po uszy. Kiedy lecą odcinki? Od poniedziałku do piątku o godzinie 19:30.

Papiery na szczęście odc. 7 premierę będzie miał w środę. W kolejnych dniach poleci odcinek 8, 9 i 10.

“Jest to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne” – czytamy w zapowiedzi.

Ile odcinków ma Papiery na szczęście? Dokłądna liczba nie została podana, ale serial na pewno będzie emitowany przez nabliższe miesiące, więc można się spodziewać przynajmniej stu odcinków w sezonie 1.

Papiery na szczęście online za darmo – gdzie oglądać? Niestety TVN7 live stream udostępnia odpłatnie. Wszystkie odcinki jako powtórki dostępne są na platformie Player, do której najtańszy dostęp kosztuje 5 zł miesięcznie.

Ponadto wszystkie odcinki z danego tygodnia lecą w TVN 7 w niedzielę od 13:15.

Papiery na szczęście streszczenia

Papiery na szczęście odcinek 5 streszczenie

Po stłuczce z Werą samochód Marty jest całkowicie zniszczony. Obie postanawiają nie zawiadamiać policji, a fryzjerka proponuje całej rodzinie nocleg u siebie. Marysia, której od samego początku pomysł ucieczki nie przypadł do gustu, dzwoni do ojca. Kris jest wściekły na żonę i jej grozi. Kobieta oznajmia jednak, że do niego nie wróci. Sandra przyucza się do pracy w biurze Kowalczyków. Beatka jest przekonana, że Adam to ten jedyny.

Papiery na szczęście odcinek 6 streszczenie

Marta opowiada Werze swoją historię. Wera jest przejęta tym, co spotkało Martę i proponuje jej, aby wraz z dzieciakami została w mieszkaniu przynajmniej do czasu naprawy samochodu. Żaneta jednak jest nieufna wobec Marty i nie ukrywa, że nie podoba jej się, że Wera zaoferowała jej pomoc. Marta postanawia przenieść się do hostelu. Tymczasem Henryk dowiaduje się od gosposi, pani Hani, że Mati i Sandra nie zachowują się jak kuzynostwo, tylko raczej jak para. Henryk zaczyna podejrzewać, że Sandra i Mateusz coś ukrywają, nie ufa Matiemu.

Papiery na szczęście odcinek 7 streszczenie

Wera ma wyrzuty sumienia z powodu wyprowadzki Marty i dzieciaków, zamierza ich odnaleźć. Tymczasem Marta odkrywa, że Marysia zamiast spać w hostelu spędziła noc imprezując na mieście z poznanymi tam kolegami. Okazuje się również, że Kris zablokował im karty płatnicze… Z powodu braku pieniędzy Marta, Marysia i Maks muszą odpracować nocleg. Adam zwierza się Agacie z tego, że nie może zapomnieć głosu nieznajomej, która przez pomyłkę do niego dzwoniła. Adam ponownie kontaktuje się z Martą, ale ona po krótkiej wymianie zdań prosi, by więcej nie dzwonił. Wkrótce ich drogi znów się przecinają…

Papiery na szczęście odcinek 8 streszczenie

Adam jest rozbawiony zniknięciem pizzy, za którą Marta zostawiła mu brelok z kryształem. Tymczasem Marta wie, że musi zdobyć pieniądze, postanawia sprzedać cenne rzeczy. Nie opuszcza jej pech, portfel z dokumentami Marty wpada do studzienki kanalizacyjnej… Wera martwi się o Martę, ale nie umie jej znaleźć. Zdesperowana Marta sama pojawia się w salonie fryzjerek licząc, że jej auto zostało naprawione. Dowiaduje się, że samochód nadaje się tylko do kasacji. Jednocześnie Mati i Sandra próbują realizować plan uwiedzenia Adama przez Sandrę. Ich spotkanie we dwoje psuje pojawienie się Beatki…

Papiery na szczęście odcinek 9 streszczenie

Piosenka z serialu Papiery na szczęście

Papiery na szczęście jaki tytuł piosenki? To pytanie zadają widzowie po wysłuchaniu czołówki. Utwór “Plan awaryjny” wykonuje Lanberry. W teledysku możemy zobaczyć Adrianę Kalską wcielającą się w rolę głównej bohaterki Marty. Obok Ady w klipie wystąpili również znani influencerzy m.in Magda Bereda, Natalia Sisik, Patrycja Sobolewska, Rafał Jonkisz, Sebastian Chłodnicki i  Aleksandra  Szkołda. 

Górnik - Radomiak transmisja

Radomiak – Pogoń online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Top Model 2020 online

Top Model online. Kiedy i o której odcinki? Powtórki, uczestnicy