Papiery na szczęście 143, 144 streszczenia. Ile odcinków, powtórki online za darmo

Papiery na szczęście online za darmo. Gdzie obejrzeć powtórki w internecie? Prezentujemy streszczenia odcinków 143, 144.

Papiery na szczęście online

Serial Papiery na szczęście można oglądać w telewizji TVN 7 zamiast Zakochanych po uszy. Kiedy lecą odcinki? Od poniedziałku do piątku o godzinie 21:25.

W najbliższych dniach można obejrzeć Papiery Na Szczęście odc. 143, 144.

10
Papiery na szczęście 143, 144 streszczenia. Ile odcinków, powtórki online za darmo

Oglądaj na Player.PL PROMOCJA

Wykup miesięczny lub roczny abonament Player.PL w promocyjnej cenie i oglądaj seriale oraz programy online jeszcze przed premierą w TV.

„Jest to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne” – czytamy w zapowiedzi.

Ile odcinków ma Papiery na szczęście? Serial na pewno emitowany będzie w jesiennej ramówce. Sezon 1 ma się składać z 62 odcinków. A co dalej? To zależy od sukcesu pierwszej części.

Papiery na szczęście online za darmo – gdzie oglądać? Niestety TVN7 live stream udostępnia odpłatnie. Wszystkie odcinki jako powtórki dostępne są na platformie Player, do której najtańszy dostęp kosztuje 5 zł miesięcznie.

10
Papiery na szczęście 143, 144 streszczenia. Ile odcinków, powtórki online za darmo

Oglądaj na Player.PL PROMOCJA

Wykup miesięczny lub roczny abonament Player.PL w promocyjnej cenie i oglądaj seriale oraz programy online jeszcze przed premierą w TV.

Powtórki ostatniego odcinka można oglądać następnego dnia o godzinie 7:30 w TVN 7.

Papiery na szczęście jaki tytuł piosenki? To pytanie zadają widzowie po wysłuchaniu czołówki. Utwór „Plan awaryjny” wykonuje Lanberry. W teledysku możemy zobaczyć Adrianę Kalską wcielającą się w rolę głównej bohaterki Marty. Obok Ady w klipie wystąpili również znani influencerzy m.in Magda Bereda, Natalia Sisik, Patrycja Sobolewska, Rafał Jonkisz, Sebastian Chłodnicki i Aleksandra Szkołda.

Papiery na szczęście streszczenia

Papiery na szczęście 141 streszczenie

Alicja jest załamana, nie wie, gdzie razem z Olą zamieszkają, i z czego będą żyć, jeśli Henryk obierze im firmę. Adam zapewnia ją, że nie pozwoli na to dziadkowi. Jadwiga zabiera Mateusza na badania DNA. Alicja dowiaduje się, że to Jadwiga poinformowała Henryka o przekazaniu Mateuszowi udziałów. Jest na nią wściekła i nie chce jej znać. Sandra szantażuje Mateusza żądając od niego pieniędzy na spłatę kredytu, który wyłudziła jakiś czas temu przy pomocy dowodu osobistego Beatki – a teraz grunt pali jej się pod nogami. Mateusz jest wściekły, ale zgadza się jej pomóc. Julka szpieguje Ninę, żeby dowiedzieć się, co łączy ją z Adamem i pomóc w ten sposób Sergiuszowi. Marta bije się z myślami, czy powinna ufać Adamowi, ale gdy widzi go załamanego, zabiera go na sentymentalny spacer.

Papiery na szczęście 142 streszczenie

Adam również dostaje od Henryka nakaz opuszczenia mieszkania. Dodatkowo w biurze Kowalczyków pojawiają się ludzie Henryka, którzy wynoszą z niego dosłownie wszystko, co da się wynieść. Mateusz przynosi Sandrze część pieniędzy na spłatę jej kredytu, ale to tylko niewielka suma, więc Sandra wpada w furię. Między kochankami dochodzi do szarpaniny, a Sandra niefortunnie rozbija głowę… Mateusz ucieka w szoku z miejsca zdarzenia.

Papiery na szczęście 143 streszczenie

Kowalczykowie są w szoku po zatrzymaniu Mateusza i starają się mu pomóc, nie wierzą w jego winę do momentu, gdy kompletnie rozbity chłopak sam przyznaje się, że to on zabił Sandrę. Tymczasem Jadwiga otrzymuje wynik badania DNA…Henryk idzie do Mateusza do aresztu, mówi mu o wyniku testu DNA i proponuje układ – uchroni go od więzienia pod warunkiem, że ten odda mu swoje udziały w firmie, które dostał od Alicji. Adam w końcu zbiera się na odwagę i wyznaje Marcie skrywaną prawdę.

Papiery na szczęście 144 streszczenie

Niestety Papiery na Szczęście 143 to ostatni odcinek serialu i na odc. 144 nie ma co liczyć w najbliższym czasie. Czy będzie sezon 2? Tak, być może już jesienią 2022.

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general