Papiery na szczęście 65 – 70 streszczenia. Ile odcinków, powtórki online za darmo

Papiery na szczęście online za darmo. Gdzie obejrzeć powtórki w internecie? Prezentujemy streszczenia odcinków 65, 66, 67, 68.

Papiery na szczęście online

Serial Papiery na szczęście można oglądać w telewizji TVN 7 zamiast Zakochanych po uszy. Kiedy lecą odcinki? Od poniedziałku do piątku o godzinie 19:30.

Papiery na szczęście odc. 65 premierę będzie miał w środę 5 stycznia. W kolejnych dniach poleci odcinek 66, 67, 68.

„Jest to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne” – czytamy w zapowiedzi.

Ile odcinków ma Papiery na szczęście? Serial na pewno emitowany będzie w jesiennej ramówce. Sezon 1 ma się składać z 62 odcinków. A co dalej? To zależy od sukcesu pierwszej części.

Papiery na szczęście online za darmo – gdzie oglądać? Niestety TVN7 live stream udostępnia odpłatnie. Wszystkie odcinki jako powtórki dostępne są na platformie Player, do której najtańszy dostęp kosztuje 5 zł miesięcznie.

Powtórki ostatniego odcinka można oglądać następnego dnia o godzinie 7:30 w TVN 7.

Papiery na szczęście streszczenia

Papiery na szczęście 64 streszczenie

Adam widział pocałunek Marty i Sergiusza i nie może opanować zazdrości. Tymczasem Henryk liczy na to, że w związku z zaręczynami Beatki i Adama dostanie od Tadeusza pieniądze, którymi opłaci Biankę. Tadeusz ostrożnie jednak podchodzi do zaręczyn, wolałby mieć większą pewność co do związku młodych. W takiej sytuacji Henryk doprowadza do ustalenia daty ślubu Beatki i Adama. Staszek jest załamany… Henryk daje Biance część żądanej przez nią kwoty. Sandra oferuje przyjaciółce przechowanie pieniędzy.  Tymczasem Marysia wpędza siebie i mamę w poważne kłopoty.

Papiery na szczęście 65 streszczenie

Marta zostaje wezwana przez dyrektora liceum bliźniaków po tym, jak Marysia poszarpała się z inną uczennicą i zniszczyła jej nowy laptop. Matka uczennicy żąda zwrotu 30 tysięcy za komputer, w przeciwnym razie zawiadomi policję. Marta czuje, że nie ma wyjścia… Ola postanawia pomóc Marysi i prosi o wsparcie dziadka, który odmawia, oraz Adama. Wyjawia bratu, że siostra Nataszy ma kłopoty. Tymczasem Beatka sprowadza do Adama wedding planerkę.

Papiery na szczęście 66 streszczenie

Marta martwi się tym, skąd weźmie pieniądze na spłatę rozbitego przez Marysię laptopa. O sprawie dowiaduje się Adam i proponuje Marcie, żeby zarobiła potrzebną kwotę organizując jego wesele z Beatką. Kamila w zemście niszczy telefon Marysi. Tymczasem Sandra dowiaduje się, że Mati znalazł i zabrał pieniądze, które dała jej na przechowanie Bianka. Sandra zastanawia się, jak zdobyć pieniądze i… kradnie dowód osobisty Beaty.

Papiery na szczęście 67 streszczenie

Marta zgadza się zorganizować wesele Adama, co dla Sergiusza jest dowodem na to, że nic jej z Adamem nie łączy. Sandra bierze kredyt na dowód osobisty Beaty, po czym podrzuca jej go z powrotem. Jednak zanim to nastąpi, Beatka i Adam bez jej dowodu osobistego nie mogą zarezerwować daty ślubu w urzędzie. Beatka rozpacza – uświadamia sobie, że wcale nie chce ślubu z Adamem, chce być ze Staszkiem. Tymczasem Iwo wręcza Marysi swój stary telefon, co bardzo nie podoba się jego dziewczynie, Kamili.

Papiery na szczęście 68 streszczenie

Marta umawia się z Sergiuszem na kolację, ale stresuje ją wizja spędzenia z nim wieczoru w jego mieszkaniu, więc ostatecznie odwołuje spotkanie. Marysia w telefonie od Iwa odnajduje jego nagie zdjęcia.

Papiery na szczęście 69 streszczenie

Marta po kolacji u Adama przypadkowo zostawia w jego mieszkaniu sweter, który później dostrzega Sergiusz. Obawia się, że coś jednak może ich łączyć i wypytuje o to Martę, której nie podoba się jego zachowanie – Marta nie chce się z nim dłużej spotykać. Marysia dowiaduje się, że Kamila i Iwo nie są już parą, ale… Iwo przestaje ją interesować – kończy z facetami, co bardzo cieszy Olę.

Piosenka z serialu Papiery na szczęście

Papiery na szczęście jaki tytuł piosenki? To pytanie zadają widzowie po wysłuchaniu czołówki. Utwór „Plan awaryjny” wykonuje Lanberry. W teledysku możemy zobaczyć Adrianę Kalską wcielającą się w rolę głównej bohaterki Marty. Obok Ady w klipie wystąpili również znani influencerzy m.in Magda Bereda, Natalia Sisik, Patrycja Sobolewska, Rafał Jonkisz, Sebastian Chłodnicki i  Aleksandra  Szkołda. 

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P