Akacjowa 38 odc 1 VOD. Powtórka, streszczenie

Akacjowa 38 odc 1 VOD. Gdzie obejrzeć powtórkę po polsku? Odcinek 1 dostępny jest online za darmo na TVP VOD i nie tylko.

Serial Akacjowa 38 odc. 1 po polsku wyemitowany został 9 stycznia 2023 roku w telewizji TVP 2. Jeśli przegapiliście premierę serialu, to nic straconego. Powtórka jest dostępna bez większego problemu.

Najpierw dowiedzmy się jednak czegoś o tym serialu. Zobacz ile odcinków ma Akacjowa 38 i przeczytaj streszczenia bieżących odcinków. O czym opowiada fabuła i co zobaczyliśmy w odcinku 1? Tego dowiesz się z tego artykułu.

Rok 1899. Zamożny Justo często bywa agresywny wobec swojej żony Carmen. Pewnej nocy mężczyzna usiłuje zgwałcić będącą w zaawansowanej ciąży partnerkę. Próbująca się bronić kobieta uderza męża twardym narzędziem w głowę. Carmen, przekonana, że go zabiła, postanawia wraz ze swoją matką Teresą uciec z domu. Zabiera ze sobą drogi zegarek Justo, złoty łańcuszek, obrączkę i trochę pieniędzy. Kobiety wywożą ciało zmarłego do lasu, gdzie go zakopują.

Podczas ucieczki ciężarna kobieta rodzi dziewczynkę, którą nazywa Inocensją. Zagubiona i przerażona Carmen decyduje się zostawić dziecko w przyklasztornym przytułku. Obiecuje sobie, że po nie wróci. Teresa wraz z córką jadą pociągiem do miasta, w którym przebywa jej syn, Pablo. Stan Carmen, która ciągle krwawi, się pogarsza. Jej brat postanawia jak najszybciej sprowadzić lekarza, Germana. Doktor ratuje jej życie. Pablo nalega, aby jego matka i siostra zmieniły tożsamość. Kobiety przybierają imiona Guadalupe i Manuela. Serial opowiada o losach i perypetiach grupy pokojówek, które pracują dla mieszczańskich rodzin.

Intro hiszpańskiego serialu Akacjowa 38

Akacjowa 38 odc 1 powtórka VOD TVP PL

Powtórka serialu Akacjowa 38 odc 1 dostępna jest w TVP 2 we wtorek 10 stycznia o godzinie 13:15. Jeśli ten termin również nie jest dogodny, to serial można obejrzeć w internecie. Akacjowa 38 odcinek 1 VOD można obejrzeć na VOD TVP PL. Za darmo, po polsku i bez konieczności rejestracji. W internecie dostępne są również serwisy takie jak CDA, Youtube oferujące serial Akacjowa 38 odc 1 online za darmo, ale nie ma lektora, a jedynie napisy PL.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ