Strona głównaSerialeZranione Ptaki odcinek 172 streszczenie

Zranione Ptaki odcinek 172 streszczenie

Zranione Ptaki 172 streszczenie. Emisja w TVP 2 już 24 listopada. W naszym serwisie dowiesz się co wydarzy się w danym odcinku, a także znajdziesz informacje gdzie i kiedy oglądać powtórki.

Zranione Ptaki odc. 172 streszczenie

Co przyniesie Zranione Ptaki odcinek 172? Do Meryem trafia od Melis esemes z pogróżkami z telefonu Tekina. Dziewczyna próbuje ukryć to przed Leventem, lecz ten nakłania ją do pokazania wiadomości. Meryem prosi ukochanego, żeby pozwolił jej odejść, lecz Levent jest nieprzejednany. Hülya jest zaniepokojona stoickim spokojem Melis. Cemil robi wszystko, żeby Ayse uwierzyła w jego niewinność. Przesyła ukochanej apaszkę, którą niegdyś podarowała jej jego matka. Ayse jednak nie chce go słuchać. Melis organizuje wspólny posiłek w ogrodzie. Okazuje się, że wynajęła płatnego zabójcę, żeby zastrzelił Meryem. Hülya dowiaduje się o planie siostry i próbuje odwieść ją od tego. Choć sytuacja wydaje się opanowana, padają strzały. W obliczu zagrożenia domownicy postanawiają wysłać Meryem do Włoch.

Premiera serialu Zranione Ptaki 172 w czwartek 24 listopada o godzinie 18:45 w TVP 2. Powtórki w TV nie są dostępne, ale Zranione Ptaki odc. 172 na VOD dostępny jest za darmo na TVP VOD (vod.tvp.pl). Można tam obejrzeć nie tylko ostatni, ale również wszystkie odcinki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj