Zranione Ptaki odc. 179, 180, 181 streszczenia, ile odcinków ma serial?

Zranione Ptaki 92 VOD

Zranione Ptaki ile ma odcinków? W naszym serwisie znajdziesz najważniejsze informacje dotyczącego tego nowego tureckiego serialu, który w TVP 1 zastąpił Elif. Prezentujemy również szczegółowe streszczenia odcinków po polsku.

Zranione Ptaki ile odcinków?

Turecki serial Zranione Ptaki w telewizji TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W porze emisji odcinków można skorzystać również z platformy WP PIlot, aby oglądać serial online. Dostępna jest tam telewizja TVP 1 na żywo w internecie za darmo.

Powtórki emitowane są następnego dnia o godzinie 6:05 w TVP1. Można wtedy obejrzeć ostatni odcinek.

Premiera serialu miała miejsce 21 marca. Już w poniedziałek emisja Zranione Ptaki odc. 179.

Widzowie są ciekawi o czym opowiada ten serial, i ile odcinków ma Zranione Ptaki. W Turcji wyemitowano 119 epizodów, a po polsku zostaną one podzielone na mniej więcej 300 odcinków.

Wszystkie odcinki Zranione Ptaki można oglądać w internecie również na platformie TVP VOD. To doskonały sposób na oglądanie powtórek. Poniżej prezentujemy również streszczenia szczegółowe.

OGLĄDAJ ZRANIONE PTAKI NA TVP VOD

Zranione Ptaki streszczenia odcinków po polsku

Zranione Ptaki odcinek 177 streszczenie

Pijany Cemil ponownie nachodzi Ayse. Chcąc raz na zawsze zakończyć tę sytuację, Ayse oświadcza, że kocha Dogana i zamierza wyjść za niego za mąż. Cemil jest zdruzgotany. Ulviye zamierza uspokoić Melis i powiedzieć jej o wyjeździe Meryem. Przypadkiem słyszy dyskusję obu sióstr i dowiaduje się, że to Hülya kazała zabić i porwać Efego oraz o tym, że chłopiec wciąż żyje. Kobiecie udaje się niepostrzeżenie oddalić, jednak jej serce nie wytrzymuje nadmiaru emocji. Ostatkiem sił Ulviye zapisuje na rysunku Ömera, czego się dowiedziała i zaraz mdleje w ramionach Meryem, prosząc ją w ostatnich słowach, żeby nie zostawiała Leventa. Ulviye trafia do szpitala. Melis i Hülya podejrzewają, że słyszała ich rozmowę. Levent próbuje dowiedzieć się, co doprowadziło matkę do takiego stanu. Obawia się, że mogła to być ich sprzeczka.

Zranione Ptaki odcinek 178 streszczenie

Levent przypuszcza, że Melis miała coś wspólnego z zawałem Ulviye. Obwinia się również za to, jak potraktował matkę. W trudnych chwilach może liczyć na wsparcie Meryem, która obiecuje, że nie wyjedzie dopóki chora nie wróci do zdrowia. Tymczasem przerażona Melis postanawia pojechać do rezydencji, aby poszukać zapisek Ulviye. Meryem udaje się tam z takim samym zamiarem. Mine natyka się na szukających ją mężczyzn. Swoim zachowaniem wzbudza podejrzenia Neriman.

Zranione Ptaki odcinek 179 streszczenie

Stan Ulviye jest krytyczny. Lekarz każe szykować się domownikom na najgorsze. Melis symuluje złe samopoczucie i jedzie do rezydencji. Równocześnie z Meryem szuka notatek Ulviye. Asli nie radzi sobie z Ömerem. Chłopiec nie chce jeść i twierdzi, że nie pójdzie do szkoły dopóki nie zobaczy Meryem. Yasarowi udaje się go jednak udobruchać. Dogan postanawia dowiedzieć się prawdy. Dla dobra ukochanej Ayse, chce ustalić, czy zdjęcia faktycznie są wynikiem intrygi uknutej przez Oyę. Ayse przyłapuje go na przeglądaniu jej telefonu. Pokazuje Doganowi zdjęcia Cemila i Oyi, po czym usuwa je z galerii.

Zranione Ptaki odcinek 180 streszczenie

Ulviye zaczyna powoli dochodzić do zdrowia, co niepokoi Hülyę i jej siostrę. Tymczasem Melis udaje się odnaleźć zapiski Ulviye. Okazuje się, że na rewersie kartki z rysunkiem kobieta spisała słowa zbrodniarek. Pomimo bezskutecznych prób, nie udaje się Melis odebrać Ömerowi szkicu. Nuri zamierza wystawić kawiarnię na sprzedaż. Zaniepokojona Safiye wybiera się do banku, by wziąć kredyt na zakup lokalu. Wniosek kobiety zostaje jednak odrzucony. Mine kontaktuje się z zaprzyjaźnionym bankierem z prośbą o wsparcie dla kobiety. Melis, bojąc się, że zostanie zdemaskowana, niszczy rysunki Ömera. Nie wie, że ten, na którym jej zależy, chłopiec przyczepić w swoim pokoju. Cemil, przybity słowami Ayşe i Dogana, zamierza przestać walczyć o ukochaną, po czym podpisuje papiery rozwodowe.

Zranione Ptaki odcinek 181 streszczenie

Ayse bardzo przeżywa sytuację pomiędzy nią a Cemilem. Najbliższym trudno patrzeć na jej cierpienie. Melis przekonuje Hülyę, że powinny zabić Ulviye, zanim obudzi się i wyjawi ich tajemnicę. Serce Ulviye na chwilę się zatrzymuje, jednak lekarzom udaje się ją uratować. Levent i Meryem wspólnie czuwają przy Ulviye, Melis nie może znieść ich widoku. Melis odbiera lek, który ma zabić Ulviye. Levent o mały włos jej nie przyłapuje. Asli wykorzystuje nieobecność Metehanoglu, żeby zbliżyć się do Yasara.

Przysięga ostatni odcinek

Przysięga 768 streszczenie szczegółowe

Papiery na szczęście online

Papiery na szczęście 202, 203 streszczenia. Ile odcinków, powtórki online za darmo