Zranione Ptaki odc. 99, 100, 101 streszczenia, ile odcinków ma serial?

Zranione Ptaki ile ma odcinków? W naszym serwisie znajdziesz najważniejsze informacje dotyczącego tego nowego tureckiego serialu, który w TVP 1 zastąpił Elif. Prezentujemy również szczegółowe streszczenia odcinków po polsku.

Zranione Ptaki ile odcinków?

Turecki serial Zranione Ptaki w telewizji TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 15:55. W porze emisji odcinków można skorzystać również z platformy WP PIlot, aby oglądać serial online. Dostępna jest tam telewizja TVP 1 na żywo w internecie za darmo.

Powtórki emitowane są następnego dnia o godzinie 6:05 w TVP1. Można wtedy obejrzeć ostatni odcinek.

Premiera serialu miała miejsce 21 marca. Już w czwartek emisja Zranione Ptaki odc. 99.

Widzowie są ciekawi o czym opowiada ten serial, i ile odcinków ma Zranione Ptaki. W Turcji wyemitowano 119 epizodów, a po polsku zostaną one podzielone na mniej więcej 300 odcinków.

Wszystkie odcinki Zranione Ptaki można oglądać w internecie również na platformie TVP VOD. To doskonały sposób na oglądanie powtórek. Poniżej prezentujemy również streszczenia szczegółowe.

OGLĄDAJ ZRANIONE PTAKI NA TVP VOD

Zranione Ptaki streszczenia odcinków po polsku

Zranione Ptaki odc. 97 streszczenie

Yasar cierpi widząc Ayse zalecającą się do Bahadira. Próbuje ją od tego odwieść, ona jednak wszystkiemu zaprzecza. Levent czuje się, że Meryem zawiodła jego zaufanie zatajając przed nim prawdę o Ömerze. Cemil próbuje naprawić relacje z Ayse. Tekin jest pewien, że Levent w końcu się złamie i odda Ömera matce. W rezydencji wszyscy są wstrząśnięci ostatnimi wydarzeniami, Levent jednak nie próżnuje, prosi Cemila o sprawdzenie Nurgül. Melis przekonuje Tekina, że jego działania powinny być bardziej skuteczne, on natomiast wywiera coraz większą presję na Nurgül.

Zranione Ptaki odc. 98 streszczenie

Dogan postanawia zapomnieć o Ayse i na zawsze wyjechać. Cemil i Ayse odgrywają przed Bedriye skłóconych. Gdy w firmie obmyślają kolejne sceny dla babci, przypadkiem podsłuchuje ich Dogan, który przyszedł tam pożegnać się z Ayse. Zaskakujące odkrycie sprawia, że Dogan rezygnuje z wyjazdu i odzyskuje nadzieję na zdobycie ukochanej. Levent nie dopuszcza Nurgül do Ömera, wciąż nie mając co do niej pewności.

Meryem nie umie pozostać obojętna na ciągłe prośby Nurgül o zobaczenie się z synem i podsuwa Leventowi listy, które Nurgül rzekomo pisała do syna. Melis próbuje wykorzystać sytuację, żeby zbliżyć się do Leventa. Niespodziewanie Nurgül pojawia się w rezydencji w towarzystwie policji i twierdzi, że mieszkańcy siłą przetrzymują jej dziecko. Meryem udaje się ją przekonać do wycofania skargi, ale Nurgül daje tylko jeden dzień na wyjawienie chłopcu prawdy.

Zranione Ptaki odc. 99 streszczenie

Levent chce jak najmilej spędzić z Ömerem dzień, zanim Meryem wyzna mu prawdę o jego matce. Na życzenie chłopca organizują w ogrodzie biwak. Nurgül podejrzewa, że Ömer jest kimś więcej niż tylko chłopcem, którego polubiła rodzina Metehanoglu. Cemil udaje się na służbową kolację, ku jego zaskoczeniu w restauracji czeka na niego Oya. Cemil cieszy się ze spotkania z koleżanką ze studiów, nie ma jednak pojęcia, że jest obserwowany przez Dogana. Meryem wyznaje Ömerowi, że Nurgül jest jego matką i będzie musiał z nią odejść. Chłopiec jest skołowany, nie chce zostawiać Meryem i Leventa.

Zranione Ptaki odc. 100 streszczenie

Bedriye nieustannie dogryza Ayse. Dziewczyna jednak – na przekór babci Cemila – stara się nie reagować na jej docinki. Dogan pokazuje Ayse zdjęcie Cemila i Oyi. Ayse nie potrafi pozostać na nie obojętna. Staje się niemiła wobec Cemila. Nurgül bez zapowiedzi idzie do rezydencji. Przynosi prezenty dla Ömera i prosi o spotkanie z chłopcem. Mały jednak nie chce nawet na nią spojrzeć. Nurgül informuje domowników, że chce jak najszybciej wrócić z synem do Niemiec. Neriman ma już dosyć przedłużającej się wizyty Nurgül i tego, że Durmus nieustannie próbuje jej dogodzić. Na prośbę Tekina przeszukuje jej telefon i znajduje numer, z którym kontaktuje się najczęściej.

Zranione Ptaki odc. 101 streszczenie

Dogan ustala, że Nurgül ma siostrę i syna. Podejrzenia Neriman okazały się słuszne. Levent postanawia wykonać test DNA. Jest przekonany, że Nurgül nie jest matką Omera i postanawia to udowodnić. Zabiera Meryem, Ömera i Nurgül do polikliniki. Tekin każe Melis ustalić, gdzie dokładnie Levent planuje wykonać badanie. Wykorzystuje fakt, że Nurgül ma syna i przy pomocy Melis udaje mu się podmienić próbki krwi. Ayse, choć niczego nieświadoma, z każdym dniem coraz bardziej imponuje Cemilowi. Jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, że Ayse uszyje dla niego koszulę. Ku niezadowoleniu Bedriye, mężczyzna zaprasza swoją „żonę” do kina. Meryem nie wytrzymuje nadmiaru zmartwień i emocji. Dziewczyna mdleje w ramionach Leventa. Levent otacza dziewczynę czułą opieką. Oboje nie mogą sobie wybaczyć, że wszystko potoczyło się w ten sposób.

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general