Zranione Ptaki odc. streszczenia, ile odcinków ma serial?

Zranione Ptaki ile ma odcinków? W naszym serwisie znajdziesz najważniejsze informacje dotyczącego tego nowego tureckiego serialu, który w TVP 1 zastąpił Elif. Prezentujemy również szczegółowe streszczenia odcinków po polsku.

Zranione Ptaki ile odcinków?

Turecki serial Zranione Ptaki w telewizji TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W porze emisji odcinków można skorzystać również z platformy WP PIlot, aby oglądać serial online. Dostępna jest tam telewizja TVP 1 na żywo w internecie za darmo.

Powtórki emitowane są następnego dnia o godzinie 6:05 w TVP1. Można wtedy obejrzeć ostatni odcinek.

Premiera serialu miała miejsce 21 marca. Już w emisja Zranione Ptaki odc. .

Widzowie są ciekawi o czym opowiada ten serial, i ile odcinków ma Zranione Ptaki. W Turcji wyemitowano 119 epizodów, a po polsku zostaną one podzielone na mniej więcej 300 odcinków.

Wszystkie odcinki Zranione Ptaki można oglądać w internecie również na platformie TVP VOD. To doskonały sposób na oglądanie powtórek. Poniżej prezentujemy również streszczenia szczegółowe.

OGLĄDAJ ZRANIONE PTAKI NA TVP VOD

Zranione Ptaki streszczenia odcinków po polsku

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ