Zranione Ptaki odc. 42, 43, 44 streszczenia, ile odcinków ma serial?

Zranione Ptaki ile ma odcinków? W naszym serwisie znajdziesz najważniejsze informacje dotyczącego tego nowego tureckiego serialu, który w TVP 1 zastąpił Elif. Prezentujemy również szczegółowe streszczenia odcinków po polsku.

Zranione Ptaki ile odcinków?

Turecki serial Zranione Ptaki w telewizji TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 15:55. W porze emisji odcinków można skorzystać również z platformy WP PIlot, aby oglądać serial online. Dostępna jest tam telewizja TVP 1 na żywo w internecie za darmo.

Powtórki emitowane są następnego dnia o godzinie 6:05 w TVP1. Można wtedy obejrzeć ostatni odcinek.

Premiera serialu miała miejsce 21 marca. Już w poniedziałek emisja Zranione Ptaki odc. 43.

Widzowie są ciekawi o czym opowiada ten serial, i ile odcinków ma Zranione Ptaki. W Turcji wyemitowano 119 epizodów, a po polsku zostaną one podzielone na mniej więcej 300 odcinków.

Wszystkie odcinki Zranione Ptaki można oglądać w internecie również na platformie TVP VOD. To doskonały sposób na oglądanie powtórek. Poniżej prezentujemy również streszczenia szczegółowe.

OGLĄDAJ ZRANIONE PTAKI NA TVP VOD

Zranione Ptaki streszczenia odcinków po polsku

Zranione Ptaki odc. 41 streszczenie

Domownicy szykują się do wyjścia na przyjęcie dobroczynne. Ulviye zamawia dla Meryem suknię, by dziewczyna mogła towarzyszyć bratu. Levent jest zauroczony widokiem Meryem. W wytwornej sukni dziewczyna wygląda olśniewająco. Gdy Levent, Meryem i Ömer jadą na przyjęcie, psuje się im samochód. Cała trójka spędza wieczór na mieście, jedząc fast food i bawiąc się na placu zabaw. Levent nie ukrywa swojego zadowolenia. Tymczasem Melis jest wściekła na wieść, że Levent spędził wieczór z Meryem i Ömerem. Kobieta po raz kolejny grozi Meryem, że jeśli ta nie zostawi Leventa w spokoju, wyrzuci ją z rezydencji. Mama Cemila wysyła Ayse upominek. Dziewczyna jest zdezorientowana.

Zranione Ptaki odc. 42 streszczenie

Durmuş dzięki Doganowi dowiaduje się, gdzie mieszka Meryem, a następnie wybiera się na miejsce, by poprosić córkę o pomoc finansową. Hülya odkrywa, że Durmuş jest ojcem Meryem i jest zaskoczona tym, że dziewczyna tak długo ukrywała przed wszystkimi prawdę.

Hülya znajduje w pokoju Meryem rachunek z jej domowym adresem, a następnie udaje się na miejsce, by porozmawiać z ojcem dziewczyny. Tymczasem Ülviye i Meryem wybierają się razem na zakupy i przy okazji odwiedzają Leventa w pracy. Melis przypadkiem jest świadkiem rozmowy pomiędzy Meryem i Tekinem, z której dowiaduje się o prawdziwych intencjach mężczyzny. Melis postanawia zaoferować Tekinowi pewien układ. Gdy ten się zgadza, obmyślają wspólnie intrygę, wskutek której Levent ma wkrótce znienawidzić Meryem. Mały i Czita poznają adres domu mamy Ciszki. Gdy dzieci udają się na miejsce, okazuje się, że kobieta już dawno tam nie mieszka.

Zranione Ptaki odc. 43 streszczenie

Tekin i Melis realizują swój plan. Kobieta zabiera Leventa do restauracji, w której jest Tekin z Meryem. Levent jest przekonany, że Meryem i Tekin są parą. Zły i rozczarowany wraca do domu, gdzie Melis na próżno próbuje zwrócić na siebie jego uwagę. Tymczasem Tekin przekonuje Meryem, że przekona mężczyznę pobitego przez Durmusa, żeby nie wnosił skargi na policję. Hülya odwiedza Durmusa w jego domu. Mężczyzna żąda od niej pieniędzy w zamian za zabranie Ömera z rezydencji. Meryem nie rozumie chłodnego zachowania Leventa. Dziewczyna nie ma pojęcia o jego podejrzeniach.

Zranione Ptaki odc. 44 streszczenie

Tekin po raz kolejny prosi Meryem o spotkanie pod pretekstem sprawy Durmusa. Levent jest coraz bardziej wściekły z powodu jej spotkań z domniemanym ukochanym. Dodatkowo intrygi Melis utwierdzają go w jego błędnym przekonaniu. Ayse obawia się gróźb Dogana, a jednocześnie wciąż udaje przed matką Cemila jego narzeczoną. Melis pomaga Hülyi zorganizować pieniądze dla Durmusa. W domu Durmusa Hülya zauważa zdjęcia Ömera, w którym rozpoznaje Efego. W rezultacie nie dochodzi do transakcji, a Hülya ucieka przerażona. Meryem i Tekinowi nie udaje się wpłynąć na poszkodowanego przez Durmusa mężczyznę. Okazuje się jednak, że Tekin wszystko zaaranżował, chociaż Meryem nie ma o tym pojęcia. Niespodziewanie w firmie pojawia się mama Cemila, która postanowiła zrobić im niespodziankę.

Zranione Ptaki odc. 45 streszczenie

Cemilowi i Ayse z trudem udaje się dalej odgrywać parę, nie wzbudzając podejrzeń Türkan. Levent zbiera kolejne dowody na związek Meryem i Tekina. Tymczasem Ömer postanawia poprawić nastrój Leventowi i przekonuje go do wspólnego wyjścia na nabrzeże. Wskutek nalegań chłopca i Ulviye, Meryem wybiera się razem z nimi. Cała trójka mija się w drzwiach z Melis. Hülya spotyka się z Kudretem. Ten potwierdza, że Efe nie umarł i obiecuje sprawdzić, czy wciąż przebywa tam, gdzie go zostawił. Mały i Czita mają pomóc, by odwrócić od nich uwagę Neriman i ruszyć na poszukiwania mamy Cichej. Błotnik po raz kolejny krzyżuje ich plany. Melis robi Hülyi awanturę, że wciąż nie załatwiła sprawy Ömera i Meryem. Zdesperowana Hülya zdradza jej swoje podejrzenia dotyczące dziecka. Wyjawia również prawdę o napaści, w której zginęli Rana i Efe. Melis postanawia dopilnować, by nikt nie poznał prawdy.

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P