Zakochani po uszy streszczenie 230

Zakochani po uszy odcinek 230 – streszczenie szczegółowe odcinka. Emisja serialu w TVN 7. Zakochani po uszy online można oglądać na platformie Player.

Zakochani po uszy 230

Zakochani po uszy 230 wyemitowany w TVN7 zostanie w czwartek 22 października 2020 roku o godzinie 19:30. Powtórkę obejrzeć można również w piątek (godzina 17:40) i niedzielę (godzina 9:05). Co się w wydarzy w odc. 230? Poniżej prezentujemy streszczenie.

Zakochani po uszy online w formie VOD można oglądać na platformie Player. Live stream online z TVN7 dostępny jest również na Player.PL.

Zakochani po uszy 230 streszczenie
Zakochani po uszy 230 streszczenie

Zakochani po uszy 230 streszczenie

Asia i Piotr martwią się zachowaniem Janka, który jest opryskliwy i o wszystko ma pretensje. Tym razem Asi udaje się załagodzić sytuację i razem z Piotrem zgadzają się, aby Janek przyjaźnił się nadal z Mają, córką Klary. Janek nieświadomie pomaga Klarze w zemście na Asi.

Tymczasem Hania próbuje wybić sobie z głowy Michała i umawia się z Wojtkiem. Jednak intrygi Antka powodują, że Wojtek w ostatniej chwili odwołuje randkę. Hania orientuje się w kłamstwach Wojtka. Teraz kolej na ruch Michała.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P