Zakochani po uszy odc. 317, 318, 319 streszczenie

Zakochani po uszy odcinek 317, 318, 319 online, powtórki i streszczenie odcinków. Zobacz co przyniosą nowe odcinki. Serial można oglądać w telewizji TVN 7.

Zakochani po uszy 317, 318, 319

Zakochani po uszy 317 można obejrzeć w czwartek 8 kwietnia. Odcinki 318 i 319 wyemitowane zostaną na początku tygodnia. Gdzie i o której oglądać? Serial emituje TVN 7 o godzinie 19:30.

Ostatni odcinek można obejrzeć o godzinie 7:55 w TV. Powtórki wszystkich odcinków publikowane są na platformie Player. Zakochani po uszy online za darmo nie są już dostępne, ponieważ Player jest płatny.

Jeżeli przegapiliście jakiś odcinek, to poniżej prezentujemy streszczenie odcinków.

Zakochani po uszy odcinki:

  • Zakochani po uszy 317 – czwartek, 8 kwietnia
  • Zakochani po uszy 318 – poniedziałek, 12 kwietnia
  • Zakochani po uszy 319 – wtorek, 13 kwietnia

Zakochani po uszy streszczenie odcinków

Zakochani po uszy 317 streszczenie

Karolina i Radek rozgrywają partie szachów w jej apartamencie. Kiedy gaśnie światło niemal dochodzi między nimi do pocałunku, ale niespodziewania pojawia się Samanta…Radek się ukrywa, a Karolinie nie podoba się ta sytuacja; wyprasza Radka, który jest zły i niepocieszony. Tymczasem Halina nie jest zadowolona z nowej pracy Wojtka i każe wybierać synowi – albo klub albo bistro. Wojtek wybiera klub. Jest zauroczony Tosią, która także jest nim zainteresowana i zamierza umówić się z Wojtkiem na randkę. Intryga Tymona wszystko zmienia. Hania przejmuje się sprawa z matka i dzieciakami. Wmawia też sobie, że Michał jest jej obojętny. Bartek współczuje przyjaciółce. Sam nie potrafi uwolnić się od myślenia o Tamarze. Wciąż między nimi iskrzy.

Zakochani po uszy 318 streszczenie

Bartek boi się być z Sonią sam na sam, unika takich sytuacji. Kiedy Sonia ma przyjechać do Krakowa, wymyśla atrakcje, aby uniknąć sytuacji tylko we dwoje. Nie może przestać myśleć o Tamarze i nie wie, co robić. Tymczasem Michał nie może skontaktować się z Sylwią, więc pojawia się w kancelarii. Sylwia mówi mu, że wie o kłamstwie… Wkrótce okazuje się, że współwięźniarka Sylwia, która dzięki niej odzyskała wolność, ma poważne kłopoty z ojcem swojego dziecka, biznesmenem Drzewieckim. Dariusz zabrania Sylwii zajmowania się tą sprawą, jednak Sylwia nie zamierza tego zostawić. Tym bardziej, że Drzewiecki zgwałcił Alę i nie tylko ją. Sylwia chce zebrać przeciwko mężczyźnie dowody.

Zakochani po uszy 319 streszczenie

Michał wpada na pomysł, aby zaprosić Sylwie na bal maskowy. W takim miejscu się poznali. Tymczasem Bartek nie może się pozbierać i prosi Hanię, aby została w mieszkaniu na weekend, kiedy przyjedzie Sonia. Zaprasza też gości, Malwinę i Tomka. Malwina z trudem radzi sobie w bistro po odejściu Wojtka. Chłopak pomaga jej, a Tosia czuje, że zakochuje się w Wojtku, jednak za sprawa Tymona sadzi, że Wojtek jest gejem. Wkrótce wszystko się wyjaśnia. Jednocześnie Sylwia realizuje swój plan – musi zdobyć dowody przeciwko Drzewieckiemu.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ