w

Zakochani po uszy 335, 336, 337 streszczenie

Zakochani po uszy 335, 336, 337

Zakochani po uszy 335, 336, 337 streszczenie odcinków. Oglądaj serial online i powtórki w TVN 7 lub w VOD.

Zakochani po uszy 335, 336, 337

Zakochani po uszy 335 można obejrzeć w środę 12 maja. Odcinek 336 wyemitowany zostanie w czwartek, a w piątek premiera Zakochani po uszy 337. Gdzie i o której oglądać? Serial emituje telewizja TVN 7 o godzinie 19:30.

Ostatni odcinek można obejrzeć o godzinie 7:55 w TV. Powtórki wszystkich odcinków publikowane są na platformie Player. Zakochani po uszy online za darmo nie są już dostępne, ponieważ Player jest płatny.

Jeżeli przegapiliście jakiś odcinek, to poniżej prezentujemy streszczenie odcinków Zakochanych po uszy.

Zakochani po uszy odcinki:

  • Zakochani po uszy 335 – wtorek, 13 maja
  • Zakochani po uszy 336 – środa, 14 maja
  • Zakochani po uszy 337 – czwartek, 15 maja

Streszczenie odcinków

Zakochani po uszy 335 streszczenie

Dziewczyna Antka, Janka, jest przekonana o niewinności Tosi i zamierza zdobyć na to dowody. Tymczasem Daniel wciąż zabiega o Hanię. Pojawia się u Małgorzaty, przeprasza ja i wyznaje, że kocha Hanię. Małgorzata nie ma do Daniela pretensji, stara się go zrozumieć. Wkrótce Małgorzata rozmawia o Danielu z Hanią, chce pogodzić wszystkich. Tego dnia Zośka proponuje Kubie spotkanie. Jednak Radek przekonuje kolegę, że Zośka jest zdolna do wszystkiego, nie powinien do niej jechać i dawać jej powodów do kolejnych intryg. Kuba odwołuje spotkanie, Zośka mu grozi. Niespodziewanie w mieszkaniu Kuby i Pauli pojawia się policja. Zośka nie żyje, a Kuba był ostatnią osobą, z którą się kontaktowała

Zakochani po uszy 336 streszczenie

Kuba ma kłopoty, policja przesłuchała go w związku ze śmiercią Zośki. Jednocześnie Janka postanawia udowodnić niewinność Tosi i pomóc jej w ujawnieniu prawdy. Wojtek po przemyśleniu stwierdza, że Janka może mieć rację w sprawie Tosi. Możliwe, że ktoś wrobił dziewczynę w kradzież, uważa, że to był Tymon. W klubie pojawia się wierzyciel Tymona i żąda zwrotu długu, daje mu tydzień na zdobycie stu tysięcy złotych. Tymczasem Sonia i Bartek po wizycie u dra Rudzkiego szukają dawcy szpiku dla Stasia. Sonia prosi Tymona o pomoc, chce by poddał się badaniom na bycie dawcą szpiku dla synka.

FC Barcelona – Atletico na żywo. Gdzie obejrzeć transmisję?

Miłość i Medycyna odc. 2 streszczenia odcinków

Miłość i Medycyna serial VOD