w

Zakochani po uszy 327 i 328 streszczenie

Zakochani po uszy 335, 336, 337

Zakochani po uszy 327 i 328 streszczenie odcinków. Oglądaj serial online i powtórki w TVN 7 lub w VOD.

Zakochani po uszy 327 i 328

Zakochani po uszy 327 można obejrzeć we wtorek 27 kwietnia. Odcinek 328 wyemitowany zostanie w środę. Gdzie i o której oglądać? Serial emituje TVN 7 o godzinie 19:30.

Ostatni odcinek można obejrzeć o godzinie 7:55 w TV. Powtórki wszystkich odcinków publikowane są na platformie Player. Zakochani po uszy online za darmo nie są już dostępne, ponieważ Player jest płatny.

Jeżeli przegapiliście jakiś odcinek, to poniżej prezentujemy streszczenie odcinków Zakochanych po uszy.

Zakochani po uszy odcinki:

  • Zakochani po uszy 327 – poniedziałek, 27 kwietnia
  • Zakochani po uszy 328 – wtorek, 28 kwietnia

Zakochani po uszy streszczenie odcinków

Zakochani po uszy 327 streszczenie

Radek jest totalnie zakochany w Karolinie. Umawiają się na randkę, podczas której grają w rozbierane szachy. Jest między nimi miłosna atmosfera, która przerywa Klara. Kobieta zamierza zepsuć im romantyczny wieczór i zrobi wszystko, aby tę parę rozdzielić. Tymczasem Bartek bardzo martwi się o Stasia., chłopczyk ma złe wyniki badań. Wkrótce okazuje się, że lekarze podejrzewają u niego białaczkę. Stasia czeka biopsja, która ostatecznie ma potwierdzić lub wykluczyć chorobę. Sonia jest zrozpaczona.

Zakochani po uszy 328 streszczenie

Między Radkiem i Karoliną rozkwita miłość. Klara pod pozorem troski o koleżankę, stara się oczernić Radka w oczach Karoliny. Radek tymczasem angażuje się w przygotowanie wieczoru kawalerskiego Kuby, zbliża się wieczór panieński Pauli w bistro. Nieoczekiwanie u Hani pojawia się Małgorzata, która prosi córkę o wycofanie pisma z sądu. Rodzeństwo Hani ma do niej pretensje o to, że chce odebrać im mamę, Hani jest przykro… Daniel żałuje, że okłamał dziewczynę i postanawia wyznać Hani prawdę o jej matce i o tym, że przekupił świadka. Tego dnia Staś ma zostać przewieziony do szpitala onkologicznego. Danuta mówi Tymonowi o chorobie jego synka i o możliwym przeszczepie. Tymon nie chce o tym słyszeć.

Wisła - Lech online za darmo

Podbeskidzie – Lech: transmisja na żywo, live stream online. Gdzie oglądać?

Polsat Sport online

Mecz ZAKSA online. Dzisiaj transmisja z ZAKSA – Trentino (1.05)