w

Zakochani po uszy 297 i 298. Borys zostaje aresztowany [streszczenie odcinków]

Zakochani po uszy 298 streszczenie

Zakochani po uszy 297 i 298 streszczenie odcinków. Co przyniesie noc spędzona wspólnie przez Michała i Sylwię? Kto odczuwa wyrzuty, a kto się załamie? Zakochany w Asi Borys wchodzi do jej mieszkania i próbuje porwać kobietę. Na szczęście policja zdąży ją ocalić.

Zakochani po uszy odcinek 297 i 298

Odcinek 297 obejrzeć można w środę o godzinie 19:30 w telewizji TVN 7. W czwartek o tej samej porze premiera Zakochani po uszy 298. Powtórki serialu można oglądać następnego dnia rano o godzinie 7:55.

Wszystkie odcinki online dostępne są na platformie Player. Po wykupieniu specjalnego pakietu (najtańszy 4 zł) można oglądać serial Zakochani po uszy online jeszcze przed premierą w TVN 7.

Zachęcamy również do zapoznania się ze zdjęciami i streszczeniami odcinków 297 i 298. Opis znajduje się poniżej galerii.

Zakochani po uszy 297 streszczenie odcinka

Michał ma wyrzuty sumienia po nocy spędzonej z Sylwia, natomiast Sylwia jest szczęśliwa. Nieświadoma niczego Hania chce pogodzić się z Michałem. Kiedy ukochany przyznaje jej się do zdrady, Hania kompletnie się załamuje. Kuba postanawia spełnić marzenie Pauli i ożenić się z nią jeszcze przed jej 30-tymi urodzinami. Tymczasem Borys opętany obsesją na punkcie Asi wchodzi do jej mieszkania, więzi, w pośpiechu pakuje i ma zamiar wywieźć z miasta.

Zakochani po uszy 298 streszczenie odcinka

Policja zatrzymuje Borysa, a Asia składa przeciwko niemu zeznania. Borys próbuje się ratować, wynajmuje adwokata i twierdzi, że Asia miała z nim romans. Tymczasem Michał próbuje przeprosić Hanię, Bartek staje w obronie przyjaciółki i wyrzuca Michała. Sylwia po spotkaniu z Hanią ma wyrzuty sumienia. W hanie wstępuje złość i żądza zemsty. Umawia się z danielem, ale nie potrafi zdradzić Michała. Mimo to okłamuje ukochanego, że to zrobiła… Tomek, Asia i Wiki odkrywają, że to Borys zaatakował Wiki, porwał ją i więził. Lekarz zgadza się, aby w zbliżające się święta wyjątkowo Asia z dziećmi odwiedzili Piotra.

Górnik – Legia online na żywo ZA DARMO

Lech - Raków transmisja w Polsat Sport

Lech – Raków na żywo. Mecz online za darmo. Gdzie oglądać transmisję?