Strona głównaTelewizja onlineTVN 7 online streamZakochani po uszy 294 i 295 streszczenie odcinków

Zakochani po uszy 294 i 295 streszczenie odcinków

Zakochani po uszy odcinek 294 i 295 – streszczenie szczegółowe odcinków. Emisja serialu w TVN 7. Zakochani po uszy online można oglądać na platformie Player.

Zakochani po uszy 294 i 295

Zakochani po uszy sezon 5 można oglądać w telewizji TVN 7 od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30. Powtórki odcinków emitowane są następnego dnia o godzinie 7:35 oraz w sobotę od rana.

Zakochani po uszy 294 obejrzeć można w czwartek 25 lutego. Z kolei w poniedziałek emisja odcinka 295. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków.

Zakochani po uszy online za darmo

Nie każdy może codziennie oglądać serial w telewizji TVN7 i szuka powtórki w internecie. Zakochani po uszy online za darmo w formie VOD można oglądać na platformie Player. Dostępny jest tam zarówno sezon 5, jak i wcześniejsze. Live stream online z TVN7 dostępny jest w tym samym miejscu oraz na WP Pilot.

Zakochani po uszy streszczenie odcinków

Zakochani po uszy 294 streszczenie

W odcinku 294 Michał jest bardzo ciekawy nowej dziewczyny Antka. Nikt jej jednak jeszcze do tej pory nie poznał. Kuratorka wzywa do siebie Hanię. Okazuje się, że jej matka chce odzyskać Helenkę i Adasia, i ma na to duże szanse. Zdenerwowana dziewczyna spotyka się z Małgorzatą. Wyrzuca jej swoją bolesną przeszłość i pobyt w domu dziecka. W dodatku Michał przyznaje się w końcu partnerce, że źle zainwestował pieniądze. Sylwia postanawia mu pomóc. Hanka widzi ich razem. Jest załamana. Borys zasypuje Asię wiadomościami. Przychodzi do niej z kwiatami i wyznaje jej miłość.

Zakochani po uszy 295 streszczenie

W odcinku 295 Marcin za radą Asi proponuje Wiki, aby nawzajem sporządzili listę rzeczy, które przeszkadzają im w sobie. Ma to ustrzec ich przed przykrą codziennością, która znów może zniszczyć ich małżeństwo. Sam podchodzi do sprawy bardzo poważnie. Tymczasem Laura szykuje zemstę i podrzuca do bistro szczurze odchody, a następnie donosi na restauracje do sanepidu. Halina jest załamana, bo po wizycie urzędniczki musi zamknąć bistro na kilka dni, a dzieje się to akurat przed dużą impreza, która miała się tam odbyć… Natomiast Asia ze zdziwieniem odkrywa w mieszkaniu gadżety erotyczne. Szybko zaczyna podejrzewać, że to sprawka Klary.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj