Zakazany Owoc odcinek 243. Streszczenie, powtórka VOD TVP PL

Zakazany Owoc 243streszczenie, powtórka VOD TVP PL. Zobacz co wydarzyło się w tym odcinku oraz kiedy oglądać go w TVP 2 i online.

Zakazany Owoc 243 kiedy leci?

Turecki serial Zakazany Owoc można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10 w telewizji TVP 2. W czwartek 22 czerwca 2023 premiera Zakazany Owoc odc. 243. Co się w nim wydarzy? Poniżej prezentujemy streszczenie.

W porze emisji serialu można obejrzeć odcinek online na WP Pilot, gdzie TVP 2 stream na żywo udostępnia za darmo.

Powtórka Zakazany Owoc odc. 243 VOD TVP PL

Jeśli nie obejrzycie serialu w telewizji, to powtórka Zakazany Owoc 243 dostępna jest po polsku w internecie. Dzisiejszy i ostatni odcinek trafia na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl) po emisji w TVP 2.

Streszczenie odcinka 243 serialu Zakazany Owoc

Co przyniesie Zakazany Owoc odc. 243? Oto streszczenie:

Halit zaprasza Kerima do siebie na kolację. Yildiz udaje przed nim, że jest szczęśliwą i spełnioną panią domu. Yigit decyduje się polecieć do Ameryki. Zamierza rozmówić się z Lilą. Ender dowiaduje się o kłamstwie Kerima i szykuje konfrontację z Ihsanem. Tymczasem u Halita zjawia się komornik. Powodem jego wizyty jest grzywna Yildiz.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ