Z biciem serca odc. 14, 15, 16. Ile odcinków ma serial?

Z biciem serca ile odcinków?

Z biciem serca ile odcinków ma serial? Kiedy lecą odcinki? Zobacz streszczenia odcinków włoskiego serialu „Z biciem serca”.

Ile odcinków ma serial Z biciem serca?

Z biciem serca odc. 7 w TVP 2 wyemitowany zostanie w środę 22 września o godzinie 21:45. Serial online można oglądać na WP Pilot. Powtórki w TV nie będą dostępne.

Ile odcinków ma serial Z biciem serca? Całość liczy 16. Emitowane one są od poniedziałku do czwartku o 21:45.

Wszystkie odcinki serialu Z biciem serca jako powtórki VOD dostępne są pod adresem vod.tvp.pl, tuż po premierze w TVP 2. Ostatni odcinek, a także dzisiejszy i następne, w formie streszczenia znajdują się poniżej.

Z biciem serca streszczenia odcinków

Z biciem serca odc. 12 streszczenie

Na oddział trafia pacjentka, która po kłótni z mężem dostała ataku serca. Mimo natychmiastowej operacji, jej stan jest krytyczny. Delia postanawia zastosować technikę intensywnej terapii, którą widziała w Houston i bierze na siebie pełną odpowiedzialność. Mosca, upokorzony przez Corvarę i przekonany o zdradzie Agaty, nie reaguje, kiedy widzi, że nocą na oddział zakrada się mąż pacjentki.

Z biciem serca odc. 13 streszczenie

Cesare jest świadomy, że śmierć pacjentki posłuży Radzie do usunięcia go ze stanowiska ordynatora. Alberto stara się wyjaśnić przyczyny zgonu i dochodzi do przerażającego wniosku, że pacjentce specjalnie odcięto tlen. Mosca, targany wyrzutami sumienia, że pozwolił pacjentce umrzeć, nie potrafi zadać ostatecznego ciosu Corvarze. Wyręcza go żona, prosząc o zwołanie nadzwyczajnego posiedzenia Rady. Tymczasem z Kapsztadu dochodzi informacja o pierwszym na świecie przeszczepie serca. Corvara i jego zespół są zdruzgotani.

Z biciem serca odc. 14 streszczenie

Cesare, mimo wszystko nie upada na duchu. Znajduje idealnego kandydata, którego może uratować tylko przeszczep serca. Liczy, że on pierwszy przeprowadzi taką operację we Włoszech. Niestety, załatwianie pozwoleń trwa zbyt długo i pacjent umiera. Luisa, siostra Alberta, ma kolejny nawrót choroby. Tym razem sytuacja robi się naprawdę groźna dla niej i jej synka.

Z biciem serca odc. 15 streszczenie

Corvara, pomimo pogorszenia się jego stanu zdrowia, nie zamierza się poddawać. Prosi Ferrarisa, żeby przeszczepił mu nowe serce. Alberto nie czuje się jednak na siłach. Martwi się bowiem o siostrę, która próbowała zabić siebie i dziecko. Cesare odwiedza Luisę w szpitalu. Po tej wizycie lekarz zaczyna wątpić w uczciwość Alberta.

Z biciem serca odc. 16 streszczenie

Nowy dyrektor szpitala chce, aby jego zięć, Mosca, został ordynatorem. Najpierw musi usunąć ze stanowiska Cesare’a. Delia i Alberto analizują informacje dotyczące pierwszego przeszczepu serca. Próbują opracować plan leczenia Corvary. Ten po powrocie do domu zagląda do paczki, którą nadano z Houston. Dostaje ataku serca i trafia do kliniki.

Real Barcelona online stream na żywo

FC Barcelona – Viktoria Pilzno online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?

Legia - Korona online za darmo na żywo

Warta – Zagłębie online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?