Strona głównaAktualnościYou Can Dance odcinek 1 online na żywo. Gdzie powtórki?

You Can Dance odcinek 1 online na żywo. Gdzie powtórki?

You Can Dance Nowa Generacja odcinek 1 już w piątek 10 września 2021. Program emitowany jest w telewizji TVP 2. Gdzie oglądać odcinki online na żywo i powtórki w TV oraz internecie?

Większości widzów program You Can Dance kojarzy się z telewizją TVN i występami uczestników bez ograniczeń wiekowych. Tym razem odcinki emitowane będą w TVP 2, a występować będą tancerze w wieku od 8 do 13 lat, stąd nazwa You Can Dance Nowa Generacja.

Odcinek 1 już 10 września o godzinie 20:00 w TVP 2. Odcinek 2 rozpocznie się o 21:00. Zobaczymy wtedy casting w Gdańsku i Katowicach.

You Can Dance online za darmo w porze emisji w TV można oglądać jako TVP 2 live streaming na WP PIlot. Jest to darmowa i legalne opcja.

Ostatni odcinek You Can Dance Nowa Generacja powtórki są w sobotę o 11:55 w TVP 2 oraz we wtorek o 22:35 w telewizji TVP Rozrywka. Wszystkie odcinki online za darmo bez rejestacji można z kolei obejrzeć na TVP VOD.

To najlepszy sposób, aby oglądać odcinki You Can Dance jako powtórki. Jury programu tworzą: Klaudia Antos, Michał Misha Kostrzewski oraz przewodniczący jury Agustin Egurrola. Program prowadzą Ida Nowakowska-Herndon oraz Roksana Węgiel

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj