w

Wspaniałe stulecie odc. 306 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe stulecie odc. 306 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 25 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 306 streszczenie szczegółowe

Bajazyd koresponduje z ojcem, starając się zapewnić go o swojej niewinności. Mihrimah przekazuje Defne wiadomość, że szach perski Tahmasb targuje się z sułtanem o głowę księcia. Kobieta wyrusza do Persji, by ostrzec Bajazyda. Jastrząb przybywa do Konstantynopola. Chce zabić Rustema paszę. Pomaga mu Mihrimah. Selim próbuje uprzedzić Sulejmana i wykupić Bajazyda z rąk Persów..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 306 wyemitowany zostanie w czwartek, 25 maja o godzinie 12:55 oraz o 19:30 w TVP Kobieta. Powtórka za kilka tygodni dostępna będzie w TVP 1.

Wspaniałe stulecie odc. 306 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 306 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to niestety wszystkie odcinki po polsku nie są już tam dostępne. Dlatego sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Dziedzictwo odc. 36 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Zakazany Owoc 225 VOD TVP PL streszczenie

Zakazany Owoc odc. 223 streszczenie szczegółowe. Powtórka odcinka VOD TVP PL