Wspaniałe stulecie odc. 301 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 301 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek 17 lipca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 301 streszczenie szczegółowe

Selim informuje sułtana o zniewadze, jakiej dopuścił się wobec niego Bajazyd. Dzięki szantażowi Selimowi udaje się przeciągnąć Rustema na swoją stronę. Sulejman za karę wysyła Bajazyda do Amasyi, a Selima – do Konyi. Bajazyd w odpowiedzi zbiera wojsko przeciwko bratu. Fahriye znajduje w szkatułce Nurbanu pierścień skradziony Hürrem. Zostaje oskarżona o kradzież i trafia do lochu..

Wspaniałe stulecie odc. 301 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 301 wyemitowany zostanie w poniedziałek 17 lipca w telewizji TVP 1. Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 301 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to niestety wszystkie odcinki po polsku nie są już tam dostępne. Dlatego sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ