Wspaniałe stulecie odc. 290 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 290 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 29 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 290 streszczenie szczegółowe

Rustem jest coraz bardziej zazdrosny o Pedra. Mihrimah robi wszystko, by medyk musiał nadal ją odwiedzać. Sulejman dowiaduje się, że Karol V zamierza zrezygnować z tronu. Nurbanu każe Defne otruć Bajazyda. Szantażuje ją i grozi, że jeśli nie wykona zadania to ona zabije jej siostrę. Wplątuje w swoją intrygę Selima. Bajazyd cudem uchodzi z życiem i każe pozbawić życia Defne. Wychodzi na jaw, że dziewczyna jest w ciąży..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 290 wyemitowany zostanie w czwartek, 29 czerwca o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

Wspaniałe stulecie odc. 290 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 290 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to ostatnie odcinki są tam dostępne przez kilka dni. Musisz więc szybko nadrobić zaległości i obejrzeć powtórki. Dotyczy to jedynie odcinków emitowanych przez TVP 1. Sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ