w

Wspaniałe stulecie odc. 282 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 282 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 19 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 282 streszczenie szczegółowe

Selim proponuje, by zorganizować w stolicy uroczystość obrzezania jego syna Murata. Sułtan wyraża zgodę, ignorując protesty Hürrem i Bajazyda. Rüstem pasza próbuje zdyskredytować Ahmeta w oczach sułtana. Nurbanu naraża się Huricihan. Sulejman skazuje Ahmeta na śmierć..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 282 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 19 czerwca o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

Wspaniałe stulecie odc. 282 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 282 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to ostatnie odcinki są tam dostępne przez kilka dni. Musisz więc szybko nadrobić zaległości i obejrzeć powtórki. Dotyczy to jedynie odcinków emitowanych przez TVP 1. Sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Dziedzictwo 49 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Dziedzictwo odc. 48 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?