Wspaniałe stulecie odc. 278 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 13 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 278 streszczenie szczegółowe

Bajazyd każe Selimowi opuścić Konstantynopol. Selim obmyśla zemstę i wraz z Ahmetem paszą zastawia pułapkę na brata. Wykorzystuje do tego buntowników. Hürrem udziela reprymendy Nurbanu. Sulejman wraca do stolicy. Jastrząb nie ustaje w próbach znalezienia i zamordowania Rüstema..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 278 wyemitowany zostanie w wtorek, 13 czerwca o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

Wspaniałe stulecie odc. 278 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 278 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to ostatnie odcinki są tam dostępne przez kilka dni. Musisz więc szybko nadrobić zaległości i obejrzeć powtórki. Dotyczy to jedynie odcinków emitowanych przez TVP 1. Sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj