Strona głównaSerialeWspaniałe stulecie odc. 267 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 267 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 267 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 26 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 267 streszczenie szczegółowe

Bajazyd i Cihangir próbują przekonać sułtana, że Mustafa jest niewinny. Sulejman oddala się od najbliższych, nawet od Hürrem. Jastrząb przyjeżdża do koszar w Konyi przed księciem Mustafą i przygotowuje bunt janczarów. Rüstem pasza stara się zapobiec przewrotowi. Mahidevran ofiarowuje Mustafie amulet, który ma go chronić przed śmiercią. Sulejman wyrusza do Konyi na spotkanie z najstarszym synem..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 267 wyemitowany zostanie w piątek, 26 maja o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

Wspaniałe stulecie odc. 267 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 267 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to ostatnie odcinki są tam dostępne przez kilka dni. Musisz więc szybko nadrobić zaległości i obejrzeć powtórki. Dotyczy to jedynie odcinków emitowanych przez TVP 1. Sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj