w

Wspaniałe stulecie odc. 266 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe stulecie odc. 266 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 25 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 266 streszczenie szczegółowe

Dochodzi do zaćmienia słońca. Mustafa ratuje syna przed śmiercią. W Manisie trwają przygotowania do uroczystości obrzezania Mehmeta. Niespodziewanie na czas wyprawy wojennej sułtan mianuje swoim namiestnikiem Bajazyda. Później Sulejman prosi o radę Ebussuuda efendiego w sprawie Mustafy, którego podejrzewa o zdradę. Sędzia sugeruje, że jedynym słusznym rozwiązaniem jest skazanie syna na śmierć. Książę zostaje wezwany przez ojca do koszar w Konyi..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 266 wyemitowany zostanie w czwartek, 25 maja o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

Wspaniałe stulecie odc. 266 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 266 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to niestety wszystkie odcinki po polsku nie są już tam dostępne. Dlatego sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

Zakazany Owoc VOD TVP PL

Zakazany Owoc odc. 225 streszczenie szczegółowe. Powtórka odcinka VOD TVP PL

Wspaniałe stulecie odc. 307 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?