w

Wspaniałe Stulecie 128 streszczenie szczegółowe. Sezon 3 jednak w TVP 1!

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe Stulecie odc. 128 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, choć początkowo miał się wtedy pojawić nowy serial. Zobacz opis odcinka 128 lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Wspaniałe Stulecie 128 streszczenie szczegółowe

W serialu Wspaniałe Stulecie 128 Sułtanka Hürrem świętuje przejęcie władzy nad haremem. Korsarze słynnego Barbarossy na zniszczonym podczas sztormu statku odkrywają tajemniczą dziewczynę. Hatice opowiada sułtanowi o tajemnicy i zdradzie Ibrahima. Po rozmowie z Mahidevran, ostatecznie rezygnuje z rozwodu.

Turecki serial Wspaniałe Stulecie 128 wyemitowany zostanie w czwartek 20 października o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1 oraz o 19:25 w TVP Kobieta. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 6:00 w TVP1 lub o 10:35 w TVP Kobieta. Ponadto wszystkie odcinki z lektorem PL dostępne są na TVP VOD (vod.tvp.pl).

Odcinek 128 to inauguracja sezonu 3, która miała się… nie ukazać. W miejsce Wspaniałego Stulecie telewizja TVP 1 planowała emitować serial Dziedzictwo. Jak na razie jego premiera została wstrzymana. Dlaczego i na jak długo? Tego obecnie nie wiadomo.

Radunia – Lechia online stream za darmo. Mecz na żywo w internecie

Przysięga ostatni odcinek

Przysięga 750 streszczenie szczegółowe