w

Wojenne Dziewczyny sezon 5 odc. 7 (59) streszczenie odcinków

Wojenne Dziewczyny sezon 5 streszczenie

Wojenne Dziewczyny sezon 5 odcinek 59 streszczenie. Gdzie oglądać serial online i powtórki odcinka 58 w TV?

Serial Wojenne Dziewczyny odc. 59

Wojenne Dziewczyny odcinek 59 (sezon 5 odcinek 7) już w niedzielę 23 października o godzinie 20:15 w telewizji TVP 1.

Serial online na żywo można oglądać na WP Pilot, jako live stream z TVP 1. Podobnie jest w przypadku powtórek.

Wojenne Dziewczyny sezon 5 streszczenia odcinków publikuje w naszym serwisie.

Ostatni odcinek powtarzany jest w sobotę o 18:30. Ponadto Wojenne Dziewczyny powtórki można oglądać w internecie na platformie TVP VOD. Odcinki dostępne są za darmo i bez rejestracji.

Wojenne Dziewczyny streszczenia odcinków

Wojenne Dziewczyny odc. 58 streszczenie

Po zdradzeniu przez Mańka, Sońka został aresztowany przez bojowców. Ewa w końcu wyznaje mu, że jest w ciąży i to on jest ojcem dziecka. Sońka ucieka z aresztu, jest zdeterminowany odzyskać pieniądze. Kontaktuje się z nim Meier, który informuje go o szansie przechwycenia nagrań wykonanych przez niego w ośrodku. Odrowąż nie zdołał zebrać pieniędzy dla Schneidera. Zdesperowany składa Schneiderowi jeszcze jedną propozycję. W pałacu ma zostać otwarta fabryka konserw rybnych na zaopatrzenie dla armii niemieckiej, co stanowi poważne zagrożenie dla rodziny Chaima. Meier jest głęboko poruszony bestialskimi eksperymentami prowadzonymi przez Lunda w tajnym ośrodku. Poczucie obowiązku walczy w nim z sumieniem.

Wojenne Dziewczyny odc. 59 streszczenie

Bronka dowiedziała się, gdzie Maniek Kielan może trzymać pieniądze. Tę wiedzę przekazała Sońce i Ewie. To rodzi kolejny konflikt między ukochanymi. Ewa nie chce puścić Sońki samego, więc Bronka decyduje się pójść z nim. Ostatecznie cała trójka wyrusza na Powiśle w celu odzyskania pieniędzy. Nie wiedzą, że podąża za nimi Magda. Tymczasem Schneider stawia Odrowążowi ultimatum, który ma teraz dwa dni na zdobycie pieniędzy. Z kolei Lund jest wściekły na Wirtza i Meiera za “pomyłkę” przy odbiorze kliszy nagrania z eksperymentów. Odrowąż zauważa jak Zyga i Kostek pakują skrzynie z granatami na ciężarówkę. Składa im propozycję nie do odrzucenia. Meier pomimo możliwości wyjazdu z Warszawy postanawia zostać w tajnej placówce.

Barcelona Atletico online stream na żywo

Real – Barcelona na żywo za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i online?

Liverpool – Manchester City online za darmo. Gdzie obejrzeć live stream?