Wojenne Dziewczyny sezon 4 odcinek 13

Wojenne Dziewczyny sezon 4 odcinek 6 streszczenie. Gdzie oglądać serial online i powtórki odcinka 45 w TV?

Serial Wojenne Dziewczyny odc. 45

Wojenne Dziewczyny odcinek 45 (sezon 4 odcinek 6) już 24 października o godzinie 20:15 w telewizji TVP 1. Serial online na żywo można oglądać na WP Pilot, jako live stream z TVP 1. Podobnie jest w przypadku powtórek.

Wojenne Dziewczyny sezon 4 streszczenia odcinków publikuje w naszym serwisie.

Ostatni odcinek powtarzany jest w sobotę o 18:30. Ponadto Wojenne Dziewczyny powtórki można oglądać w internecie na platformie TVP VOD. Odcinki dostępne są za darmo i bez rejestracji.

Wojenne Dziewczyny streszczenia odcinków

Wojenne Dziewczyny sezon 4 odcinek 5

Ewka winą za śmierć Irki obarcza Nitkę, której podczas akcji odbicia dziewczyny z rąk Niemców zaciął się pistolet. Rodzina Szczęsnych chce pochować Irkę na Powązkach wśród bliskich. Dowództwo informuje dziewczyny, że byłoby to bardzo ryzykowne. Marysia zobowiązuje się znaleźć odpowiednie miejsce na grób dla przyjaciółki. Marysia straciła nadzieję na koniec wojny i powrót do normalności. Przestaje się ukrywać, jest jej już wszystko jedno.

Wojenne Dziewczyny sezon 4 odcinek 6

Szpital w Hrubieszowie, w którym po wyjeździe Marysi pozostał Andrzej, zostaje splądrowany przez Niemców. Ranny Andrzej dowiaduje się, że od teraz szpital przechodzi w niemieckie ręce a on ma w nim pracować, by ułatwić kontakt z polskimi pacjentami. Po zakończonej tragicznie akcji odbicia Irki, Nitka załamuje się i wyjeżdża ze stolicy do rodzinnej posiadłości pod Warszawą. Kruk i Leokadia wysyłają Ewkę i Marysię na zwiad do Hrubieszowa. Dziewczyny mają ustalić szczegóły dotyczące, coraz częstszych przypadków wywózek dzieci z Zamojszczyzny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj