Wojenne Dziewczyny sezon 4 odcinek 13

Wojenne Dziewczyny sezon 4 odcinek 7 streszczenie. Gdzie oglądać serial online i powtórki odcinka 46 w TV?

Serial Wojenne Dziewczyny odc. 46

Wojenne Dziewczyny odcinek 46 (sezon 4 odcinek 7) już 31 października o godzinie 20:15 w telewizji TVP 1. Serial online na żywo można oglądać na WP Pilot, jako live stream z TVP 1. Podobnie jest w przypadku powtórek.

Wojenne Dziewczyny sezon 4 streszczenia odcinków publikuje w naszym serwisie.

Ostatni odcinek powtarzany jest w sobotę o 18:30. Ponadto Wojenne Dziewczyny powtórki można oglądać w internecie na platformie TVP VOD. Odcinki dostępne są za darmo i bez rejestracji.

Wojenne Dziewczyny streszczenia odcinków

Wojenne Dziewczyny sezon 4 odcinek 7

Ewka, Marysia i Nitka kontynuują swoje zadanie na wschodzie. Z samego rana wybierają się do jednej z wsi w okolicach Hrubieszowa. Dziewczyny z bezpiecznej odległości obserwują niemiecki pluton wywlekający ludzi z własnych domów. By odwrócić uwagę żołnierzy nagle z zarośli wyłania się Nitka, a w ślad za nią Marysia. Dziewczyny pozwalają się pojmać, by dostać się do szpitala, w którym pracuje Andrzej. Meyer, korzystając z okazji, wybiera się do tej samej wsi z operatorem. Zamierza nagrać materiały do swojego filmu propagandowego. Ogrom bestialstwa niemieckich wojskowych poraża mężczyznę, który nie chce pogodzić się z tym, co zobaczył.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj