w

Wojenne Dziewczyny 4 odc. 43 streszczenie odcinków

Wojenne Dziewczyny sezon 4 odcinek 13

Wojenne Dziewczyny 4 odcinek 43 streszczenie. Gdzie oglądać serial online i powtórki w TV?

Serial Wojenne Dziewczyny sezon 4 odcinek 42 i 43

Wojenne Dziewczyny sezon 4 odcinek 43 już 10 październikao godzinie 20:15 w telewizji TVP 1. Serial online na żywo można oglądać na WP Pilot, jako live stream z TVP 1. Podobnie jest w przypadku powtórek.

Wojenne Dziewczyny 42 i 43 streszczenia odcinków publikuje w naszym serwisie.

Ostatni odcinek powtarzany jest w sobotę o 18:30. Ponadto Wojenne Dziewczyny powtórki można oglądać w internecie na platformie TVP VOD. Odcinki dostępne są za darmo i bez rejestracji.

Kiedy leci serial?

  • Wojenne Dziewczyny 42 – sezon 4 odcinek 3 – 3 października
  • Wojenne Dziewczyny 43 – sezon 4 odcinek 4 – 10 października

Wojenne Dziewczyny streszczenia odcinków

Wojenne Dziewczyny odc. 42 (sezon 4 odcinek 3)

Irka, Ewka i Marysia biorą udział w akcji wysadzenia pociągu, którym jedzie ze Wschodu niemiecki generał. Sukces operacji byłby wielkim osiągnięciem propagandowym dla polskiego podziemia. Wszystko idzie zgodnie z planem do momentu, gdy Nitka odkrywa, że do pociągu został dołączony wagon z małymi dziećmi. Leokadia i Kruk podejmują natychmiastową decyzję o odwołaniu akcji, ale Ewka i Marysia są już na wiadukcie, gdzie podłożyły ładunki wybuchowe, mają tylko kilka chwil by je usunąć. Uciekając z wiaduktu dziewczyny się rozdzielają. Ewka trafia w ręce niemieckiego żołnierza. Ratuje ją Sońka, brat bliźniak jej ukochanego Ażura, który zginął na początku okupacji.

Wojenne Dziewczyny odcinek 42

Wojenne Dziewczyny odc. 43 (sezon 4 odcinek 4)

Irka jest przesłuchiwana na Szucha. Dziewczyny mają pomysł jak mogą ją wydostać. W tej sytuacji nie pomogą już żadne pieniądze, postanawiają skorzystać z kontaktu Sońki i szantażować Schneidera. Nadal mają zdjęcia wykonane podczas porwania oficera, na których mężczyzna narkotyzuje się morfiną. Sońka ustawia w swoim mieszkaniu nad teatrem spotkanie Meiera z Ewką i Marysią. Siostrzeniec Schneidera nie chce się zgodzić na warunki dziewczyn. Stawia ultimatum, najpierw negatywy, potem uwolnienie Irki. Nagle do teatru wpada oddział żandarmów i sprawy zaczynają się komplikować.

Liverpool – Manchester City online free

GKS Katowice – GKS Tychy online za darmo. Mecz na żywo w internecie