w ,

Wiedźmin sezon 3 kiedy premiera? [Data premiery na Netflix]

Wiedźmin sezon 3 – kiedy data premiery? Pod koniec 2021 roku ukazał się sezon 2, który przyjęty został bardzo dobrze. Wiadomo już, że powstaną nowe odcinki, ale jest za wcześnie, aby poznać datę premiery sezonu 3 serialu Wiedźmin.

Wiedźmin na Netflix

Serial Wiedźmin na Netflix cieszy się oczywiśćie dużą oglądalnością. Było tak zarówno w przypadku sezonu 1, jak i sezonu 2, którego premiera miała miejsce 17 grudnia 2021 roku. Fani tej produkcji już nie mogą doczekać się nowych odcinków i regularnie zadają pytanie Wiedźmin sezon 3 kiedy premiera?

Wiedźmin sezon 3 data premiera?

Od premiery drugiej części nie minęło zbyt wiele czasu i obecnie data premiery Wiedźmin 3 nie jest znana. Pewne jest jednak to, że sezon 3 powstanie, bowiem już pisany jest jego scenariusz. Zapowiada się bardzo ciekawie. KIedy poznamy dalsze losy Geralta, Yennefer i Ciri?

Niestety jest za wcześnie, aby odpowiedź na pytanie kiedy premiera Wiedźmin sezon 3. Czy pojawi się on w 2022 roku? Jest to raczej mało prawdopodobne. Bardziej realny scenariusz to drugi kwartał 2023 roku i takie są obecnie nieoficjalne informacje.

Jeśli jeszcze nie oglądaliście Wiedźmina, to odcinki online dostępne są na Netflixie. Oba sezony mają po 8 odcinków, a każdy z nich trwa około godziny.

Levante – Valencia online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Newcastle – Manchester Utd online za darmo. Mecz na żywo w internecie