Warsaw Shore sezon 16 online. Powtórki, gdzie oglądać odcinki za darmo?

Warsaw Shore online. Gdzie i kiedy oglądać odcinki oraz powtórki? Jesienią 2021 w telewizji MTV Polska leci Warsaw Shore sezon 16. Ekipa z Warszawy znów pojawiła się w klubach.

Odcinki Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy oglądać można w niedziele o godzinie 23:00. Godzinę wcześniej emitowana jest powtórka ostatniego odcinka. Od września 2021 można oglądać sezon 16.

Całe odcinki dostępne są również w internecie. Warsaw Shore online za darmo gdzie oglądać? Niestety na platformie Player.PL powtórki VOD nie są już dostępne za free. Sporo osób szuka więc powtórek Warsaw Shore na CDA, Dailymotion, Youtube i innych serwisach.

Aby oglądać Warsaw Shore sezon 16 online należy wykupić choćby najtańszy pakiet na Player.PL. Jest to jednak bardzo opłacalna opcja, bo za kilka złotych miesięcznie możemy oglądać odcinki przed premierą w telewizji, a także powtórki poprzednich sezonów Warsaw Shore i wielu innych programów oraz seriali.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ