W trybach zbrodni ile odcinków? Streszczenia i powtórki

Ile odcinków ma serial W trybach zbrodni, który można oglądać w telewizji TVP 2? Zobacz jaka jest fabuła oraz przeczytaj streszczenia odcinków.

W trybach zbrodni to szwedzki serial kryminalny, który telewizja TVP 2 emitować będzie od środy (27.04). Odcinki emitowane będą o godzinie 23:00. W trybach zbrodni ile ma odcinków? To zawsze ciekawi widzów. Serial składa się z ośmiu odcinków, ale już gwarantujemy, że wszystkie bardzo wciągają. Ich streszczenia prezentujemy poniżej. Wiadomo już, że jeszcze w tym roku ukaże się sezon 2.

Powtórki serialu w TV nie będą dostępne, ale trafią za to na TVP VOD. Jeśli jednak przegapiliście ostatni odcinek, to możecie również przeczytać streszczenia odcinków. W trybach zbrodni opowiada o losach Olle Hultena (Kristoffer Jonner), który wyjechał na jedną z wielu podróży służbowych i nagle budzi się w ubraniu od krwi i workiem pieniędzy w samochodzie na promie. Od razu zaczyna ścigać go policja.

W trybach zbrodni odc. 1 streszczenie

Olle Hulten to wzorowy mąż i ojciec. Po jednym ze służbowych wyjazdów budzi się niespodziewanie na promie kursującym między Norwegią i Szwecją, nie mając pojęcia jak tam trafił. Ubranie ma poplamione krwią, a na siedzeniu samochodu obok niego leży torba wypełniona pieniędzmi. Pośród paczek banknotów jest także pistolet. Widząc policję, która przeszukuje kolejne auta, dochodzi do wniosku, że funkcjonariusze poszukują właśnie jego. Kiedy prom dociera do portu, Olle Hulten rzuca się do ucieczki, policja rusza za nim w pościg.

W trybach zbrodni odc. 2 streszczenie

Olle dociera do domu po firmowej konferencji. Jego żona Josefine, informuje go, że w związku z napadem interesuje się nim policja. Olle ma przy sobie torbę z pieniędzmi i broń. Tłumaczy żonie, że nie pamięta, co się z nim działo. Obiecuje zwrócić pieniądze policji. Palle, brat Josefine, prowadzi restaurację i ma kłopoty finansowe. Podczas urodzinowego przyjęcia właściciela firmy, ojca Josefine i Pallego, zjawia się policja, żeby aresztować Ollego. Jego podpis widnieje bowiem na zamówieniu na sprzęt użyty podczas napadu.

W trybach zbrodni odc. 3 streszczenie

Olle znika, znika też łódź jego teścia. Okazuje się, że Olle nie oddał pieniędzy policji. Wychodzą na jaw mroczne tajemnice z jego przeszłości. Olle usiłuje dociec, kim jest tajemnicza kobieta, z którą wyszedł z firmowego przyjęcia. Wraca do swoich rodziców, których nie widział wiele lat. Dowiaduje się od matki, że szukała go kobieta, ta sama, z którą wyszedł z przyjęcia. Olle prosi o pomoc swojego dawnego kolegę Toma.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P