w

Villarreal – Manchester Utd online za darmo. Mecz na żywo w internecie za free

Liga Mistrzów online
KUP DOSTĘP DO POLSAT SPORT PREMIUM I ELEVEN SPORTS ZA JEDYNE 35 ZŁ NA MIESIĄC

Mecz Villarreal – Manchester Utd na żywo pokaże telewizja Polsat Sport Premium 2. Transmisje z Ligi Mistrzów można oglądać również w internecie. Zobacz gdzie obejrzeć live stream online?

Villarreal – Manchester United transmisja online

Mecz 5. kolejki Ligi Mistrzów Villarreal – Manchester Utd na żywo oglądać można we wtorek 23.11.2021 o godzinie 18:45. Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport Premium 2.

Ligę Mistrzów można oglądać również w internecie. Telewizja Polsat Sport Premium stream online udostępnia m.in. na Canal+ Online. Obecnie w promocji można wybrać pakiet sportowy, który pozwoli oglądać nie tylko Polsat Sport Premium, ale również Eleven Sports. Pierwszy miesiąc kosztuje jedynie 35 zł.

KUP DOSTĘP DO CANAL+, POLSAT SPORT PREMIUM I ELEVEN SPORTS ZA JEDYNE 35 ZŁ NA MIESIĄC

Manchester United w ostatnich tygodniach prezentował się bardzo słabo. Cierpliwość włodarzy się wyczerpała i z posadą trenera pożegnał się Ole Gunnar Solskjaer. W najbliższych dniach, w tym w meczu z Villarreal, zespół poprowadzi  Michael Carrick.

W dotychczasowych spotkaniach Ligi Mistrzów obie drużyny zgromadziły po siedem punktów i obecnie zajmują miejsca dające awans. Po dzisiejszym meczu może to się zmienić, dlatego zwycięstwo jest bardzo istotne.

W pierwszym meczu Manchester United pokonał Villarreal 2:1.

Dynamo – Bayern online za darmo. Transmisja na żywo w internecie

Barcelona – Benfica online za darmo. Transmisja na żywo w internecie