w

Usta Usta 2020 online. Streszczenie odcinków, powtórki

Usta Usta online

Usta Usta serial w 2020 roku można oglądać w TVN. Zobacz co wydarzy się w serialu i przeczytaj streszczenie. Ile odcinków ma serial? Oglądaj Usta Usta online.

Usta Usta online

Serial Usta Usta 2020 to czwarty sezon tego serialu. Można go oglądać w telewizji TVN w niedzielę o godzinie 21:30. Powtórki w telewizji nie są emitowane, ale to żadne zmartwienie, ponieważ zawsze istnieje opcja VOD. Wszystkie odcinki Usta Usta online za darmo można oglądać na platformie Player, a także na WP Pilot jako live stream z TVN (w niedzielę o 21:30).

Usta Usta streszczenie odc. 2

Tuż po ślubie Adam podejmuje decyzję, że zostaje z synem i nie wraca do Bostonu z Sarą. Jego młoda żona jest wstrząśnięta! Po raz pierwszy ostro się kłócą, w wyniku czego kobieta opuszcza świeżo poślubionego męża i chce wyjechać z Polski.

Adam myśli, że już wszystko stracone – zwierza się Magdzie ze swoich uczuciowych rozterek. Niespodziewanie Sara zmienia zdanie i wraca do mieszkania Adama, w którym zastaje go… z Magdą! Mimo wszystko decyduje się zostać w Warszawie tak długo, aż sytuacja z Leonem się ustabilizuje. Póki co nastolatek chce dać Adamowi i Sarze trochę przestrzeni z okazji „miesiąca miodowego” i przeprowadza się do Agnieszki oraz Zuzi i Zosi – dziewczyny są zachwycone!

Piotrek jest coraz bardziej przybity i zmęczony walką o finansowe przetrwanie. Jego kiepski stan psychiczny źle wpływa na relacje z Izą, która bezskutecznie próbuje przemycić do ich małżeństwa trochę pikanterii. Sfrustrowana i znudzona życiem Iza poznaje w pracy uczestnika konferencji, Wojtka, i zaczyna z nim flirtować! Świetnie się razem bawią, a tymczasem Piotrek zajmuje się swoim pacjentem, Tadkiem. Starszy pan, którego nie opuszcza poczucie humoru, martwi się, że dzieci oddadzą go do domu opieki. Mężczyzna traktuje Piotrka jak młodszego przyjaciela i próbuje wymóc na nim obietnicę, że pomoże mu odejść z tego świata…

Krzysztof dostaje polecenie służbowe od szefa, żeby pozyskał Roberta Eichentala jako klienta ich firmy. Z pomocą Sary udaje mu się wprosić na biznesową galę. Ma jednak kłopot, bo zaproszenie jest z osobą towarzyszącą, a Alex nie ma ochoty na spędzanie czasu z mężem – ma własne plany. Krzysztof, w tajemnicy przed żoną, zabiera ze sobą swoją byłą żonę, Agnieszkę. Podczas gali Robert zdradza, że jest zainteresowany zakupem drużyny piłkarskiej. Chcąc zrobić na milionerze wrażenie, Krzysztof zaprasza go na mecz na Stadionie Narodowym do loży dla VIP-ów. Wykorzystuje fakt, że Agnieszka wpadła w oko Robertowi i traktuje ją jak przynętę! Kobieta jest wkurzona, ale jednocześnie widzi, jak bardzo byłemu mężowi zależy na nowej znajomości biznesowej. Zmieszana podchodami starszego od niej milionera wraca do domu, gdzie niespodziewanie zjawia się… Robert, z kolacją! Wołająca dziewczynki na wspólny posiłek Agnieszka przyłapuje Zuzę w łóżku z Leonem…

Krzysztof chce być „fajnym kumplem” i proponuje mecz również Adamowi, Leonowi i Sarze – ilość biletów nieograniczona! Adam zabiera więc Piotrka i Adasia Juniora, w Piotrek – Tadka. Rzedną im jednak miny, kiedy pod stadionem okazuje się, że dostali bilety na zupełnie inny, dużo słabszy mecz w późniejszym terminie. Mimo wszystko wieczór spędzają w świetnej sportowej atmosferze z innymi kibicami w pubie, a tymczasem Krzysztof, pół zarządu firmy oraz Robert prowadzą nudne biznesowe rozmowy z widokiem na rozgrywający się mecz. Agnieszka przygląda się Robertowi z uprzejmym zainteresowaniem… Wychodzący z pubu w sportowych emocjach Tadek rozbija sobie głowę i trafia do szpitala. Piotrek jest załamany – jego podopieczny mógł przez niego stracić życie! A do Adama w końcu dociera, że jego najlepszy przyjaciel cierpi na depresję.

Usta Usta streszczenie odc. 3

Okazuje się, że Krzysztof nieświadomie zainwestował pieniądze swojego klienta w przekręt na dużą skalę. Jego szef wysyła go na przymusowy urlop i umywa ręce od sprawy. Krzysztof czuje się fatalnie… Alex wyprowadza się na kilka dni z domu, bo wstydzi się sąsiadów, którzy widzieli aresztowanie jej męża.

Piotrek wie, że ma depresję, ale nie chce przyjmować przepisanych mu przez lekarza leków. Dopiero rozmowa z dziećmi wstrząsa nim na tyle, że podejmuje się leczenia. Leon wprowadza się do mieszkania ojca i Sary po tym, jak Agnieszka dowiedziała się o jego związku z Zuzią. Jednak Sara – młoda żona Adama – nie jest przygotowana na mieszkanie z nastolatkiem i nie radzi sobie z chaosem i bałaganem, jaki wprowadza Leon. W dodatku czuje się samotna i tęskni za przyjaciółmi i pracą w Bostonie.

Adam i Krzysztof podejmują się misji wyciągnięcia Piotrka z depresji – zabierają go na przejażdżkę rowerową. Wycieczka zamienia się w wyścig, w którym przyjaciele bezwzględnie rywalizują ze sobą o zwycięstwo, a Piotrek przyjeżdża ostatni. Czuje się przez to jeszcze bardziej beznadziejny niż przed „pocieszaniem”.  Flirt Izy z Wojtkiem staje się dla niej coraz bardziej niekomfortowy. Iza prosi Adama o pomoc w zerwaniu znajomości. Jego pomysł na odstraszenie Wojtka jest mocno niekonwencjonalny…

Piotrek odwiedza Tadka w domu opieki. Starszy pan prosi, żeby pomóc mu umrzeć. Piotrek początkowo nie chce się zgodzić, ale rozumie tę decyzję – sam też nie ma ochoty żyć. W końcu, po żarliwych namowach, zgadza się, ale czy znajdzie w sobie siłę, żeby pomóc przyjacielowi odebrać sobie życie…?

Za namową Izy Agnieszka umawia się na romantyczną randkę z Robertem, który okazuje się „mężczyzną idealnym”! Adam dowiaduje się, że Sara jest nieszczęśliwa i że odrzuciła propozycję awansu w Bostonie. Przekonuje ją do powrotu do Stanów, ale wewnętrznie jest rozdarty. Obiecuje żonie, że dołączy do niej z Leonem jak tylko będzie mógł. Ale czy sam w to wierzy…?

Żużel na żywo

Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa transmisja. Żużel na żywo w internecie

Młody Sheldon sezon 4

Młody Sheldon sezon 4 – kiedy premiera?