The Voice Senior wygrały Siostry Szydłowskie. Jacek Kurski zaprosił je na Sylwestra Marzeń w Zakopanem!

The Voice Senior głosem widzów wygrały Siostry Szydłowskie. Pod olbrzymim wrażeniem ich występów był Jacek Kurski, który zaprosił je na występ na Sylwestra Marzeń w Zakopanem, który organizuje Telewizja Polska.

Urszula Dudziak spośród dwóch swoich finalistów do drugiego etapu wybrała Siostry Szydłowskie, a nie Waldemara Wiśniewskiego. Część widzów skrytykowała taką decyzję, ale jak się okazało była to zdecydowana mniejszość, bo to właśnie Siostry Godlewskie wygrały The Voice Senior.

https://www.facebook.com/thevoiceseniortvp/photos/a.539925173520372/563884191124470/?type=3&theater

Wykonały one utwór Betty Everett „The shoop shoop song”. Wszystkich seniorów, którzy wystąpili w programie bardzo komplementował Jacek Kurski. Po ogłoszeniu decyzji postanowił zaprosić Siostry Szydłowskie na Sylwestra Marzeń w Zakopanem! Trzy siostry będą mogły zaprezentować swój talent większej liczbie słuchaczy. Poza tym zwyciężczynie The Voice Senior otrzymają 50 tysięcy złotych oraz wakacje o wartości 30 tysięcy złotych.

Finał The Voice Senior cieszył się olbrzymią oglądalnością. Jacek Kurski poinformował, że w sobotę TVP 2 obejrzało 4,3 mln widzów! To znakomity wynik!

Powtórka The Voice Senior VOD

Powtórki finału The Voice Senior można oglądać w niedzielę o 11:20 w TVP 2. Ponadto The Voice Senior VOD umożliwia oglądanie finału w internecie. Znaleźć można go na TVP VOD za darmo.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P