w

The Voice Senior wygrały Siostry Szydłowskie. Jacek Kurski zaprosił je na Sylwestra Marzeń w Zakopanem!

The Voice Senior

The Voice Senior głosem widzów wygrały Siostry Szydłowskie. Pod olbrzymim wrażeniem ich występów był Jacek Kurski, który zaprosił je na występ na Sylwestra Marzeń w Zakopanem, który organizuje Telewizja Polska.

Urszula Dudziak spośród dwóch swoich finalistów do drugiego etapu wybrała Siostry Szydłowskie, a nie Waldemara Wiśniewskiego. Część widzów skrytykowała taką decyzję, ale jak się okazało była to zdecydowana mniejszość, bo to właśnie Siostry Godlewskie wygrały The Voice Senior.

Zwyciężczynie pierwszej polskiej edycji The Voice Senior TVP! Gratulujemy❤️👏✌🏻

Opublikowany przez The Voice Senior TVP Sobota, 28 grudnia 2019

Wykonały one utwór Betty Everett „The shoop shoop song”. Wszystkich seniorów, którzy wystąpili w programie bardzo komplementował Jacek Kurski. Po ogłoszeniu decyzji postanowił zaprosić Siostry Szydłowskie na Sylwestra Marzeń w Zakopanem! Trzy siostry będą mogły zaprezentować swój talent większej liczbie słuchaczy. Poza tym zwyciężczynie The Voice Senior otrzymają 50 tysięcy złotych oraz wakacje o wartości 30 tysięcy złotych.

Finał The Voice Senior cieszył się olbrzymią oglądalnością. Jacek Kurski poinformował, że w sobotę TVP 2 obejrzało 4,3 mln widzów! To znakomity wynik!

Powtórka The Voice Senior VOD

Powtórki finału The Voice Senior można oglądać w niedzielę o 11:20 w TVP 2. Ponadto The Voice Senior VOD umożliwia oglądanie finału w internecie. Znaleźć można go na TVP VOD za darmo.

Transmisje z WOŚP w TVN

Transmisje z WOŚP 2020 po raz czwarty w TVN

Warning: Attempt to read property "ID" on int in /usr/home/mnzinfo/domains/gdzieogladac.pl/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/post.php on line 1023 Warning: Attempt to read property "ID" on int in /usr/home/mnzinfo/domains/gdzieogladac.pl/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/plugins/media-ace.php on line 128

„Lepsza połowa”. Premiera już 6 stycznia. Zobacz pierwszy zwiastun