w

The Voice Kids 4 na żywo online. Odcinki live, powtórki w TV i VOD

The Voice Kids na żywo online - odcinek 3 i 4

The Voice Kids na żywo online i w TVP 2. Zobacz gdzie oglądać odcinki jako live stream w internecie oraz powtórki w TV i na VOD TVP. Finał edycji 4 już 17 kwietnia.

The Voice Kids 4 odcinek 15 (finał)

Edycja 4 The Voice Kids dobiega końca. 17 kwietnia 2021 o godzinie 20:00 rozpocznie się finał. Kto wygra? Zapraszamy do oglądania finału The Voice Kids 4 na żywo.

The Voice Kids na żywo – live stream online

Odcinki The Voice Kids 4 online na żywo za darmo można oglądać jako live stream w internecie z telewizji TVP 2. Legalnie i za darmo daje taką możliwość platforma WP Pilot, gdzie w darmowym pakiecie znajduje się możliwość oglądania kilkunastu telewizji.

OGLĄDAJ TVP 2 LIVE STREAM NA WP PILOT

Jeśli więc chcecie obejrzeć finał The Voice Kids na żywo – odcinek 15 w porze emisji w TVP 2, to warto skorzystać z tej metody. Co ważne WP Pilot umożliwia oglądanie The Voice Kids live za granicą.

The Voice Kids online – powtórki VOD TVP

Nie każdy może jednak oglądać The Voice Kids na żywo i szuka informacji gdzie obejrzeć powtórki. Wszystkie odcinki publikowane są na platformie TVP VOD. Dostęp do The Voice Kids online w formie VOD jest darmowy.

OGLĄDAJ THE VOICE KIDS NA VOD TVP

Można tam obejrzeć nie tylko dzisiejszy, ostatni odcinek, ale również wszystkie z The Voice Kids 4, jak i wcześniejszych edycji.

W programie The Voice Kids 4 wciąż w roli trenerów drużyn możemy obejrzeć Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental.

Zakochani po uszy 322

Zakochani po uszy odc. 321 i 322 streszczenie

Mata Hari ostatni odcinek

Mata Hari 12 ostatni odcinek streszczenie. Czy będzie Mata Hari odc. 13?