w

The Voice Kids 5 na żywo online. Odcinki live, powtórki w TV i VOD

The Voice Kids na żywo online - odcinek 3 i 4

The Voice Kids na żywo online i w TVP 2. Zobacz gdzie oglądać odcinki jako live stream w internecie oraz powtórki w TV i na VOD TVP. Początek edycji 5 już 26 lutego 2022 roku.

The Voice Kids 5 odcinek 13

Premiera The Voice Kids 5 odc. 13 w sobotę 16 kwietnia 2022 o godzinie 20:00. Zapraszamy do oglądania odcinków The Voice Kids 5 na żywo.

The Voice Kids na żywo – live stream online

The Voice Kids 5 odcinki online na żywo za darmo można oglądać jako live stream w internecie z telewizji TVP 2. Legalnie i za darmo daje taką możliwość platforma WP Pilot, gdzie w darmowym pakiecie znajduje się możliwość oglądania kilkunastu telewizji.

OGLĄDAJ TVP 2 LIVE STREAM NA WP PILOT

Jeśli więc chcecie obejrzeć The Voice Kids na żywo – odcinek 13 w porze emisji w TVP 2, to warto skorzystać z tej metody. Co ważne WP Pilot umożliwia oglądanie The Voice Kids live za granicą.

The Voice Kids online – powtórki VOD TVP

Nie każdy może jednak oglądać The Voice Kids na żywo i szuka informacji gdzie obejrzeć powtórki. Wszystkie odcinki publikowane są na platformie TVP VOD. Dostęp do The Voice Kids online w formie VOD jest darmowy.

OGLĄDAJ THE VOICE KIDS NA VOD TVP

Można tam obejrzeć nie tylko dzisiejszy, ostatni odcinek, ale również wszystkie z The Voice Kids 5, jak i wcześniejszych edycji.

W programie The Voice Kids 5 wciąż w roli trenerów drużyn możemy obejrzeć Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental.

Manchester City - Real stream

Termalica – Raków online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Żużel na żywo

Apator – Ostrovia online. Transmisja na żywo w internecie