Terminarz transmisji z mistrzostw świata

Polska - Francja online za darmo

Gdzie oglądać mecze na żywo mistrzostw świata? Transmisje dostępne są na kanałach TVP 1, TVP 2, TVP Sport oraz TVP 4K. Wszystkie mecze można oglądać również online.

Mistrzostwa Świata w Katarze trwają od 20 listopada do 18 grudnia. Faza grupowa zakończy się 2 grudnia.

Transmisje na żywo można oglądać w telewizji TVP 1, TVP Sport, TVP 2 i TVP 4K. Z każdego spotkania dostępny jest legalny i darmowy live stream.

Do wyboru są następujące możliwości: sport.tvp.pl, WP Pilot, aplikacje TVP GO i TVP Sport.

Poniżej prezentujemy kalendarz transmisji wraz z listą komentatorów.

Transmisje z mistrzostw świata 2022 w TVP

Niedziela 20 listopada

GRUPA A, godzina 17:00 Katar – Ekwador.
Transmisja w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Jacek Laskowski, Robert Podoliński)

Poniedziałek 21 listopada

GRUPA B, godzina 14:00 Anglia – Iran na żywo w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn)
GRUPA A, godzina 17:00 Senegal – Holandia na żywo w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow)
GRUPA B, godzina 20:00 USA – Walia na żywo w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Mateusz Borek, Janusz Michallik)

Wtorek 22 listopada

GRUPA C, godzina 11:00 Argentyna – Arabia Saudyjska na żywo w TVP 2 i TVP Sport (komentatorzy: Jacek Laskowski, Robert Podoliński)
GRUPA D, godzina 14:00 Dania – Tunezja na żywo w TVP 1 (komentatorzy: Przemysław Pełka, Sebastian Mila)
GRUPA C, godzina 17:00 Meksyk – Polska na żywo w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Mateusz Borek, Janusz Michallik)
GRUPA D, godzina 20:00 Francja – Australia na żywo w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Sławomir Kwiatkowski, Kamil Kosowski)

Środa 23 listopada

GRUPA F, godzina 11:00 Maroko – Chorwacja na żywo w TVP 2 i TVP Sport (komentatorzy: Przemysław Pełka, Sebastian Mila)
GRUPA E, godzina 14:00 Niemcy – Japonia na żywo w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Mateusz Borek, Robert Podoliński)
GRUPA E, godzina 17:00 Hiszpania – Kostaryka na żywo w TVP Sport (komentatorzy: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow)
GRUPA F, godzina 20:00 Belgia – Kanada na żywo w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Maciej Iwański, Janusz Michallik)

Czwartek 24 listopada

GRUPA G, godzina 11:00 Szwajcaria – Kamerun na żywo w TVP 2 i TVP Sport (komentatorzy: Mateusz Borek, Kazimierz Węgrzyn)
GRUPA H, godzina 14:00 Urugwaj – Korea Płd na żywo w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Sławomir Kwiatkowski, Kamil Kosowski)
GRUPA H, godzina 17:00 Portugalia – Ghana na żywo w TVP 1 (komentatorzy: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow)
GRUPA G, godzina 20:00 Brazylia – Serbia na żywo w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila)

Piątek 25 listopada

GRUPA B, godzina 11:00 Walia – Iran na żywo w TVP 2 i TVP Sport (komentatorzy: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński)
GRUPA A, godzina 14:00 Katar – Senegal na żywo w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Maciej Iwański, Kamil Kosowski)
GRUPA A, godzina 17:00 Holandia – Ekwador na żywo w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn)
GRUPA B, godzina 20:00 Anglia – USA na żywo w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Mateusz Borek, Janusz Michallik)

Sobota 26 listopada

GRUPA D, godzina 11:00 Tunezja – Australia na żywo w TVP 2 (komentatorzy: Maciej Iwański, Sebastian Mila)
GRUPA C, godzina 14:00 Polska – Arabia Saudyjska na żywo w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow)
GRUPA D, godzina 17:00 Francja – Dania na żywo w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Sławomir Kwiatkowski, Kamil Kosowski)
GRUPA C, godzina 20:00 Argentyna – Meksyk na żywo w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Mateusz Borek, Janusz Michallik)

Niedziela 27 listopada

GRUPA E, godzina 11:00 Japonia – Kostaryka na żywo w TVP 2 i TVP Sport (komentatorzy: Przemysław Pełka, Robert Podoliński)
GRUPA F, godzina 14:00 Belgia – Maroko na żywo w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Mateusz Borek, Marcin Żewłakow)
GRUPA F, godzina 17:00 Chorwacja – Kanada na żywo w TVP 1 (komentatorzy: Sławomir Kwiatkowski, Kazimierz Węgrzyn)
GRUPA E, godzina 20:00 Hiszpania – Niemcy na żywo w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila)

Poniedziałek 28 listopada

GRUPA G, godzina 11:00 Kamerun – Serbia na żywo w TVP 2 i TVP Sport (komentatorzy: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn)
GRUPA H, godzina 14:00 Korea Płd. – Ghana na żywo w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski)
GRUPA G, godzina 17:00 Brazylia – Szwajcaria na żywo w TVP 1 i TVP Sport (komentatorzy: Mateusz Borek, Robert Podoliński)
GRUPA H, godzina 20:00 Portugalia – Urugwaj na żywo w TVP 1 i TVP port (komentatorzy: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow)

Wtorek 29 listopada

GRUPA A, godzina 16:00 Ekwador – Senegal na żywo w TVP 1 (komentatorzy: Sławomir Kwiatkowski, Kamil Kosowski)
GRUPA A, godzina 16:00 Holandia – Katar na żywo w TVP 2 (komentatorzy: Maciej Iwański, Sebastian Mila)
GRUPA B, godzina 20:00 Walia – Anglia na żywo w TVP 1 (komentatorzy: Mateusz Borek, Kazimierz Węgrzyn)
GRUPA B, godzina 20:00 Iran – USA na żywo w TVP 2 (komentatorzy: Przemysław Pełka, Janusz Michallik)

Środa 30 listopada

GRUPA D, godzina 16:00 Tunezja – Francja na żywo w TVP 1 (komentatorzy: Przemysław Pełka, Marcin Żewłakow)
GRUPA D, godzina 16:00 Australia – Dania na żywo w TVP 2 (komentatorzy: Sławomir Kwiatkowski, Sebastian Mila)
GRUPA C, godzina 20:00 Polska – Argentyna na żywo w TVP 1 (komentatorzy: Jacek Laskowski, Robert Podoliński)
GRUPA C, godzina 20:00 Arabia Saudyjska – Meksyk na żywo w TVP 2 (komentatorzy: Maciej Iwański, Janusz Michallik)

Czwartek 1 grudnia

GRUPA F, godzina 16:00 Chorwacja – Belgia na żywo w TVP 1 (komentatorzy: Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow)
GRUPA F, godzina 16:00 Kanada – Maroko na żywo w TVP 2 (komentatorzy: Sławomir Kwiatkowski, Kazimierz Węgrzyn)
GRUPA E, godzina 20:00 Japonia – Hiszpania na żywo w TVP 1 (komentatorzy: Jacek Laskowski, Robert Podoliński)
GRUPA E, godzina 20:00 Kostaryka – Niemcy na żywo w TVP 2 (komentatorzy: Mateusz Borek, Kamil Kosowski)

Piątek 2 grudnia

GRUPA H, godzina 16:00 Ghana – Urugwaj na żywo w TVP 1 (komentatorzy: Sławomir Kwiatkowski, Janusz Michallik)
GRUPA H, godzina 16:00 Korea Płd. – Portugalia na żywo w TVP 2 (komentatorzy: Maciej Iwański, Sebastian Mila)
GRUPA G, godzina 20:00 Kamerun – Brazylia na żywo w TVP 1 (komentatorzy: Dariusz Szpakowski, Kamil Kosowski)
GRUPA G, godzina 20:00 Serbia – Szwajcaria na żywo w TVP 2 (komentatorzy: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn)

Zakazany Owoc 103 streszczenie

Zakazany Owoc odc. 103 streszczenie odcinka

Polska - Francja online za darmo

Polska – Meksyk online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?