Tajemnice rodu Valentów ile odcinków?

Ile odcinków ma serial Tajemnice rodu Valentów, który po polsku emituje TVP 2? Zobacz kiedy wyemitowany zostanie ostatni odcinek, a także przeczytaj streszczenia odcinków.

Serial Tajemnice rodu Valentów można oglądać od marca, gdy zajął on miejsce wycofanej z ramówki Stepowej Miłości. Jest to czeska produkcja przedstawiająca losy rodzinnego przedsiębiorstwa Valentów w okresie od powstania I Republiki Czeskiej do początku lat trzydziestych XX wieku.

Tajemnice rodu Valentów ile ma odcinków? Telewizja TVP informowała, że serial składa się z trzech sezonów i łącznie będzie można obejrzeć 48 odcinków. Każdy z nich trwa około 50 minut. Tymczasem patrząc na program TV, to ostatni odcinek (22) wyemitowany zostanie w poniedziałek 25 kwietnia, a potem lecieć będzie nowy serial „Ines, pani mej duszy”. Czy dalsze odcinki Tajemnice rodu Valentów będzie można oglądać w TVP 2 po polsku? Czas pokaże.

Wszystkie odcinki, które do tej pory zostały wyemitowane w Dwójce można obecnie oglądać jako powtórki na TVP VOD. Poniżej prezentujemy również streszcze ostatnich odcinków.

Tajemnice rodu Valentów odc. 22 można obejrzeć w czwartek 20 kwietnia. W poniedziałek emisja odcinka 22. Czy będzie Tajemnice rodu Valentów odc. 23?

Tajemnice rodu Valentów odc. 20 streszczenie

Irena nie wierzy w to, co zobaczyła w czasie seansu okultystycznego w willi. Dziewczyny namawiają Antonię, by poszła z nimi na przedstawienie – seans Haydee. Antonia poddaje się zabawnej hipnozie na scenie, ale poza tym wyjaśnia się, że Haydee nie widziała zabójców, tylko tych, kto wynosił ciała. Po sesji z wywoływaniem duchów, Klara jest przekonana, że to Jaroslaw zabił jej rodziców. Mlczoch zaczyna wierzyć Vladimrowi i próbuje zmienić kierunek swojego śledztwa. Kto tym razem trafi do więzienia? Prawdziwy zabójca?

Tajemnice rodu Valentów odc. 21 streszczenie

Jaroslav zmienia Vladimira w więzieniu. Ale już wiemy, że Jaroslav nie jest mordercą. Mlczoch organizuje rekonstrukcję wieczoru zaręczynowego na Polesiu, wtedy kiedy zamordowano Lejblów. O morderstwie zdecydowało zdjęcie w gazecie, które Ljbl chciał zabrać na pokład statku do Hamburga. Jaroslavowi udaje się uciec z Polesia, a finał całej historii rozgrywa się w opustoszałym uzdrowisku Mszen. Zagrożone są też obie dziewczynki, Irena i Elika, które pojechały tam z mecenasem Benonim

Tajemnice rodu Valentów odc. 22 streszczenie

W pobliżu uzdrowiska trwa polowanie. Porażone bażanty padają na ziemię, ale zabójca Lejblów również znajduje się w pułapce. Nie ucieknie od sprawiedliwości. Mlczoch w końcu zamyka sprawę, aresztując sprawcę. Jaroslav też nie uniknie więzienia. Ponadto okazuje się, że Klara jest w ciąży i wybiera życie u boku Vladimira.

Tajemnice rodu Valentów odc. 23 streszczenie

Streszczenie odcinka 23 nie jest obecnie dostępne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj