w

Tajemnice rodu Valentów ile odcinków? Wiemy kiedy poleci ostatni odcinek

Tajemnice rodu Valentów ile odcinków?

Ile odcinków ma serial Tajemnice rodu Valentów, który po polsku emituje TVP 2? Zobacz kiedy wyemitowany zostanie ostatni odcinek, a także przeczytaj streszczenia odcinków.

Serial Tajemnice rodu Valentów można oglądać od marca, gdy zajął on miejsce wycofanej z ramówki Stepowej Miłości. Jest to czeska produkcja przedstawiająca losy rodzinnego przedsiębiorstwa Valentów w okresie od powstania I Republiki Czeskiej do początku lat trzydziestych XX wieku.

Tajemnice rodu Valentów ile ma odcinków? Telewizja TVP informowała, że serial składa się z trzech sezonów i łącznie będzie można obejrzeć 48 odcinków. Każdy z nich trwa około 50 minut. Tymczasem patrząc na program TV, to ostatni odcinek (22) wyemitowany zostanie w poniedziałek 25 kwietnia, a potem lecieć będzie nowy serial „Ines, pani mej duszy”. Czy dalsze odcinki Tajemnice rodu Valentów będzie można oglądać w TVP 2 po polsku? Czas pokaże.

Wszystkie odcinki, które do tej pory zostały wyemitowane w Dwójce można obecnie oglądać jako powtórki na TVP VOD. Poniżej prezentujemy również streszcze ostatnich odcinków.

Tajemnice rodu Valentów odc. 22 można obejrzeć w czwartek 20 kwietnia. W poniedziałek emisja odcinka 22. Czy będzie Tajemnice rodu Valentów odc. 23?

Tajemnice rodu Valentów odc. 20 streszczenie

Irena nie wierzy w to, co zobaczyła w czasie seansu okultystycznego w willi. Dziewczyny namawiają Antonię, by poszła z nimi na przedstawienie – seans Haydee. Antonia poddaje się zabawnej hipnozie na scenie, ale poza tym wyjaśnia się, że Haydee nie widziała zabójców, tylko tych, kto wynosił ciała. Po sesji z wywoływaniem duchów, Klara jest przekonana, że to Jaroslaw zabił jej rodziców. Mlczoch zaczyna wierzyć Vladimrowi i próbuje zmienić kierunek swojego śledztwa. Kto tym razem trafi do więzienia? Prawdziwy zabójca?

Tajemnice rodu Valentów odc. 21 streszczenie

Jaroslav zmienia Vladimira w więzieniu. Ale już wiemy, że Jaroslav nie jest mordercą. Mlczoch organizuje rekonstrukcję wieczoru zaręczynowego na Polesiu, wtedy kiedy zamordowano Lejblów. O morderstwie zdecydowało zdjęcie w gazecie, które Ljbl chciał zabrać na pokład statku do Hamburga. Jaroslavowi udaje się uciec z Polesia, a finał całej historii rozgrywa się w opustoszałym uzdrowisku Mszen. Zagrożone są też obie dziewczynki, Irena i Elika, które pojechały tam z mecenasem Benonim

Tajemnice rodu Valentów odc. 22 streszczenie

W pobliżu uzdrowiska trwa polowanie. Porażone bażanty padają na ziemię, ale zabójca Lejblów również znajduje się w pułapce. Nie ucieknie od sprawiedliwości. Mlczoch w końcu zamyka sprawę, aresztując sprawcę. Jaroslav też nie uniknie więzienia. Ponadto okazuje się, że Klara jest w ciąży i wybiera życie u boku Vladimira.

Tajemnice rodu Valentów odc. 23 streszczenie

Streszczenie odcinka 23 nie jest obecnie dostępne.

Liverpool – Manchester United online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Przysięga 838 ostatni odcinek

Przysięga 624 streszczenie szczegółowe