w ,

Szadź online. Odcinek 6 i 7: kiedy powtórki, streszczenia

Szadź online
Fot. TVN / x-news

Serial Szadź online za darmo. Od października odcinki serialu można oglądać nie tylko na platformie Player, ale również we wtorki w TVN.

Szadź w TVN – Kiedy emisja odcinków?

Szadź to serial składający się z siedmiu odcinków. Od wiosny 2020 roku można było go oglądać online na platformie Player. Jesienią odcinki emitowane będą również w telewizji TVN we wtorki o godzinie 21:30.

Szadź odc. 6 obejrzeć można we wtorek 17 listopada, a tydzień później wyemitowany zostanie ostatni odcinek, czyli 7.

Szadź online. Powtórki odcinków VOD

Szadź online można oglądać oczywiście na platformie Player. Za darmo bez rejestracj dostępne są odcinki wyemitowane w TVN. Aby obejrzeć pozostałe należy mieć wykupiony pakiet START w cenie 10 zł na miesiąc.

Odcinki Szadź w TV i online

  • Odcinek 4 – wtorek 3 listopada
  • Odcinek 5 wtorek 10 listopada

Szadź opis

„Szadź” to siedmioodcinkowy thriller z wątkiem kryminalnym w tle. W tej opowieści zagadki nie stanowi jednak tożsamość mordercy, a motywy jego działania. Co łączy sprawcę z komisarz prowadzącą śledztwo? Dlaczego wszystkie ofiary to głęboko wierzące młode dziewczyny? Wyścig z czasem trwa. Czy komisarz Polkowska trafi na ślad mordercy i zapobiegnie kolejnym zbrodniom? Każdy odcinek odkryje przed widzami część prawdy o tym co łączy policjantkę z Piotrem Wolnickim (Maciej Stuhr) – religioznawcą, pozornie wzorowym mężem i ojcem.

Szadź odcinek 6

Piotr, po powrocie do domu, stara się dyskretnie opatrzyć ranę. Widzi to Monika, do której powoli zaczyna docierać co się tak naprawdę stało.

Agnieszka jest już pewna, że seria morderstw jest związana z nią i jej przeszłością. Mimo, że Jola nie pasuje do typu ofiar, Polkowska zaczyna martwić się o jej bezpieczeństwo. Wojtek radzi, by podzieliła się tymi obawami z Suzinem. Nieoczekiwana wiadomość od mordercy zmusza Agnieszkę do porzucenia tego pomysłu. Polkowska postanawia jechać do Duchnik, by odkryć prawdę o swoim dzieciństwie.

Szadź odcinek 7

Agnieszka rozpoczyna dramatyczne poszukiwania jakichkolwiek wskazówek, które mogłyby pomóc jej odnaleźć Jolę. Wraca do Duchnik, gdzie na cmentarzu spotyka księdza i wypytuje o okoliczności śmierci matki. Dowiaduje się, że kobieta zginęła w pożarze. Polkowska jedzie na komisariat w poszukiwaniu akt tej sprawy.

Wojtek boi się o Agnieszkę, która nie odbiera od niego telefonów. Zaniepokojony  przyjeżdża do jej mieszkania i wywarza drzwi. W środku nie zastaje Polkowskiej, spotyka jednak Romana. Wspólnie udają się do Suzina i proszą o pomoc w odnalezieniu komisarz.

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odcinek 299 i 300 streszczenie szczegółowe odcinków

Zakochani po uszy 201

Zakochani po uszy sezon 4 odc. 244 i 245 streszczenie