w ,

Szadź online. Odcinek 1 i 2: kiedy powtórki, streszczenia

Szadź online
Fot. TVN / x-news

Serial Szadź online za darmo. Od października odcinki serialu można oglądać nie tylko na platformie Player, ale również we wtorki w TVN.

Szadź w TVN – Kiedy emisja odcinków?

Szadź to serial składający się z siedmiu odcinków. Od wiosny 2020 roku można było go oglądać online na platformie Player. Jesienią odcinki emitowane będą również w telewizji TVN we wtorki o godzinie 21:30.

Szadź online. Powtórki odcinków VOD

Szadź online można oglądać oczywiście na platformie Player. Za darmo bez rejestracj dostępne są odcinki wyemitowane w TVN. Aby obejrzeć pozostałe należy mieć wykupiony pakiet START w cenie 10 zł na miesiąc.

Odcinki Szadź w TV i online

  • Odcinek 1 – wtorek 13 października
  • Odcinek 2 – wtorek 20 października
  • Odcinek 3 – wtorek 27 października

Szadź opis

„Szadź” to siedmioodcinkowy thriller z wątkiem kryminalnym w tle. W tej opowieści zagadki nie stanowi jednak tożsamość mordercy, a motywy jego działania. Co łączy sprawcę z komisarz prowadzącą śledztwo? Dlaczego wszystkie ofiary to głęboko wierzące młode dziewczyny? Wyścig z czasem trwa. Czy komisarz Polkowska trafi na ślad mordercy i zapobiegnie kolejnym zbrodniom? Każdy odcinek odkryje przed widzami część prawdy o tym co łączy policjantkę z Piotrem Wolnickim (Maciej Stuhr) – religioznawcą, pozornie wzorowym mężem i ojcem.

Szadź odcinek 1

Na obrzeżach Opola w okrutny sposób zostaje zamordowana młoda dziewczyna. Dochodzenie wykazuje, że była jedną z wielu ofiar psychopatycznego seryjnego zabójcy. Na miejscu pojawia się komisarz Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska). Policjantka nie zdaje sobie jednak sprawy, że jej udział w śledztwie nie jest przypadkowy. Czy zdoła dotrzeć do mordercy zanim ten wybierze kolejną ofiarę?

Szadź odcinek 2

Agnieszka Polkowska i Tomasz Mrówiec wracają na miejsce brutalnej zbrodni. Po analizie śladów dochodzą do wniosku, że ułożenie odciętych rąk dziewczyny to wskazówka od mordercy. Agnieszka trafia również na trop łudząco podobnego morderstwa sprzed pół roku. Po rozmowie z rodzicami ofiary, znajduje wspólne cechy obu spraw.

Ulubiona studentka Piotra, Ewa, należy do Zboru świadków Jehowy. Bez pytania starszyzny o zgodę podejmuje decyzję o rozpoczęciu studiów. Dziewczyna zostaje postawiona przed koniecznością wyboru między dalszą edukacją i pozostaniem w zgromadzeniu. Osamotniona i zagubiona Ewa staje się łatwym celem dla Piotra, który nadal obserwuje każdy jej ruch.

Ninja Warrior online

Ninja Warrior online. Finał na żywo, powtórka, kto wygrał?

Top Model 2020 online

Top Model online. Kiedy i o której odcinki? Powtórki, uczestnicy