w ,

Szadź online. Gdzie obejrzeć za darmo? Kiedy powtórki za darmo, streszczenia

Szadź online
Fot. TVN / x-news

Gdzie obejrzeć serial Szadź online za darmo? To pytanie zadaje wielu widzów. Do tej pory w formie VOD serial dostępny był na Player, ale obecnie nie jest to już darmowa usługa. Zobacz kiedy Szadź w TVN można oglądać za darmo.

OGLĄDAJ SERIAL SZADŹ NA PLAYER.PL

Szadź – Kiedy leci w TVN?

Do tej pory serial Szadź doczekał się dwóch sezonów. Najpierw produkcję można było oglądać tylko na Player, a potem również w TVN. Sezon 2 w TV można oglądać od 17 października.

Zarówno sezon 1, jak i 2 składa się z siedmiu odcinków.

Szadź online. Gdzie obejrzeć? Powtórki odcinków VOD

Szadź online można oglądać oczywiście na platformie Player. Za darmo bez rejestracji odcinki nie są już dostępne. Aby obejrzeć serial Szadź online należy mieć wykupiony przynajmniej podstawowy pakiet, który obecnie kosztuje 5 zł. Gorąco zachęcamy do aktywacji.

OGLĄDAJ SERIAL SZADŹ NA PLAYER.PL

Szadź opis

O czym opowiada sezon 2 serialu Szadź? Rok po tragicznych wydarzeniach, które rozegrały się w okolicach Opola, opinia publiczna wyczekuje na zakończenie procesu w sprawie zamordowanych kobiet. Piotr Wolnicki (Maciej Stuhr), główny podejrzany, nie przyznaje się do winy. Dla jednych to przerażający morderca, dla innych ofiara systemu. Komisarz Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska), która doprowadziła do ujęcia sprawcy, zeznaje przeciwko niemu w sądzie. Czy zebrane dowody i zeznania świadków wystarczą by go skazać?

Drugi sezon serialu odsłoni przed widzami dramatyczne wydarzenia z przeszłości Piotra. W jego życiu pojawi się tajemnicza Lila (Anna Ilczuk), z którą Wolnickiego łączy mroczne doświadczenie z okresu młodości. Powrót Lilli po latach okaże się dla Piotra szansą na konfrontację z prawdą o sobie.

Szadź 2 odc. 1 streszczenie

Po dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się w Duchnikach Piotr Wolnicki oczekuje w celi na proces.  Agnieszka Polkowska nie ma wątpliwości, że schwytała seryjnego mordercę, socjopatę, który omal nie pozbawił życia jej córki. Zeznania Joli i jej matki na pewno doprowadzą do wyroku skazującego. Czy na pewno?

Szadź 2 odc. 2 streszczenie

Po ogłoszeniu wyroku Polkowska nie daje za wygraną. Śledzi Piotra, ponieważ jest przekonana, że popełnienie przez niego kolejnej zbrodni jest tylko kwestią czasu. W drodze do Warszawy Wolnicki zabiera autostopowiczkę. W trakcie rozmowy dziewczyna rozpoznaje w nim bohatera głośnego procesu.

Szadź 2 odc. 3 streszczenie

Lila jest pewna, że Piotr coś przed nią ukrywa. Zapewnia go, że może jej zaufać i wyjawić całą prawdę o sobie.

Pod Warszawą zostają znalezione zwłoki młodej dziewczyny. Śledztwo prowadzi komisarz Ewelina Wrońska. Polkowska i Mrówiec pojawiają się na miejscu zbrodni, żeby sprawdzić czy jakiekolwiek ślady wskazują na Wolnickiego. Studenci, z którymi Piotr prowadzi zajęcia na uczelni dowiadują się o morderstwie. Część z nich jest przekonana, że winny jest ich wykładowca. Nieoczekiwanie jedna ze studentek zapewnia mu alibi.

Szadź 2 odc. 4 streszczenie

Wrońska informuje Mrówca i Polkowską, że sprawa śmierci młodej dziewczyny jest już wyjaśniona. Morderca zostawił list pożegnalny, w którym przyznał się do winy, a następnie popełnił samobójstwo. Agnieszka jest pewna, że Klaudia to kolejna ofiara Wolnickiego i nalega, by ponownie go przesłuchać. Do swojej teorii nie jest w stanie przekonać nawet Mrówca. Wydaje się, że nie pozostaje jej nic innego jak tylko porzucenie śledztwa i wyjazd do Joli, do Londynu.

Lila przeżywa ostatnie wydarzenia. Spełniła prośbę Piotra, ale trudno jej pogodzić się z tym do czego musiała się posunąć. Wolnicki zapewnia ją, że docenia jej poświęcenie i roztacza przed nią wizję wspólnej przyszłości.

Szadź 2 odc. 5 streszczenie

Polkowska po raz kolejny naraża się komendantowi, ale dzięki rozmowie z matką Wolnickiego otrzymuje ważną wskazówkę dotyczącą przeszłości Piotra. Mrówieć i Wrońska dostają rozkaz, by definitywnie zamknąc śledztwo i nie nie wracać więcej do sprawy Wolnickiego. Agnieszka ma jednak plan, który może pomóc w przyłapaniu Piotra na gorącym uczynku.

Lila jest coraz bardziej podejrzliwa. Piotr zapewni ją jednak, że jedyne o czym marzy to rozpoczęcie z nią nowego życia. Przed wyjazdem musi jednak zakończyć kilka ważnych spraw. Jedną z nich jest walka o prawo do opieki nad synem i córką. Wolnicki informuje Monikę, że nie zamierza pozwolić, by jego dzieci wychowywały się bez ojca.

Szadź 2 odc. 6 streszczenie

Ilona spotyka się z Piotrem, by zdemaskować go jako mordercę. Polkowska i Mrówiec liczą na to, że Wolnicki nie oprze się pokusie i będzie próbował dopuścić się kolejnej zbrodni. W tym samym czasie przyjaciółka Romy zgłasza na policji jej zaginięcie. Agnieszk przesłuchuje Krysiaka. Policjanci są pewni, że wie, gdzie przebywa dziewczyna.

Monika nabiera podejrzeń wobec Lili. W obawie o bezpieczeństwo dzieci postanawia ją zwolnić.

Szadź 2 odc. 7 streszczenie

Polkowska trafia do aresztu. Mrówiec próbuje przekonać Wrońską, że ostatnie wydarzenia to efekt manipulacji Wolnickiego. Agnieszka wpadła na trop wydarzeń z przeszłości, dlatego Piotr postanowił uniemożliwić jej dalsze poszukiwania. Ewelina decyduje się przesłuchać Polkowską.

Wolnicki świętuje aresztowanie Agnieszki. Lila postanawia skorzystać z okazji, by zapytać go o to co naprawdę wydarzyło się, gdy byli nastolatkami. Podejrzewa, że wszystko w co wierzyła było kłamstwem

Legia – Pogoń online za darmo. Mecz na żywo w internecie

M jak Miłość odcinek 1719 streszczenie

M jak miłość 1610 online za darmo. Streszczenie, powtórki