w ,

Szadź 2 online. Odcinek 1 i 2: kiedy powtórki za darmo, streszczenia

Szadź online
Fot. TVN / x-news

Serial Szadź 2 online za darmo. Od maja 2021 odcinki sezonu 2 serialu można oglądać na platformie Player. Jak na razie serial Szadź 2 w TVN nie będzie emitowany.

Szadź 2 – Kiedy leci?

Szadź sezon 2 to serial składający się z siedmiu odcinków. Podobnie jak w przypadku pierwszej części jak na razie Szadź 2 jest dostępna tylko na platformie Player. W TVN najprawdopodobniej pojawi się jesienią.

Szadź 2 odc. 1 obejrzeć można we wtorek 11 maja, a tydzień później wyemitowany zostanie odcinek 2.

Szadź online. Powtórki odcinków VOD

Szadź 2 online można oglądać oczywiście na platformie Player. Za darmo bez rejestracji odcinki nie są już dostępne.. Aby obejrzeć serial Szadź 2 online należy mieć wykupiony przynajmniej podstawowy pakiet.

Odcinki Szadź 2 online

  • Szadź sezon 2 odcinek 1 – wtorek 11 maja
  • Szadź sezon 2 odcinek 2 – wtorek 18 maja
  • Szadź sezon 2 odcinek 3 – wtorek 25 maja

Szadź opis

O czym opowiada sezon 2 serialu Szadź? Rok po tragicznych wydarzeniach, które rozegrały się w okolicach Opola, opinia publiczna wyczekuje na zakończenie procesu w sprawie zamordowanych kobiet. Piotr Wolnicki (Maciej Stuhr), główny podejrzany, nie przyznaje się do winy. Dla jednych to przerażający morderca, dla innych ofiara systemu. Komisarz Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska), która doprowadziła do ujęcia sprawcy, zeznaje przeciwko niemu w sądzie. Czy zebrane dowody i zeznania świadków wystarczą by go skazać?

Drugi sezon serialu odsłoni przed widzami dramatyczne wydarzenia z przeszłości Piotra. W jego życiu pojawi się tajemnicza Lila (Anna Ilczuk), z którą Wolnickiego łączy mroczne doświadczenie z okresu młodości. Powrót Lilli po latach okaże się dla Piotra szansą na konfrontację z prawdą o sobie.

Szadź 2 odcinek 1 streszczenie

Po dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się w Duchnikach Piotr Wolnicki oczekuje w celi na proces.  Agnieszka Polkowska nie ma wątpliwości, że schwytała seryjnego mordercę, socjopatę, który omal nie pozbawił życia jej córki. Zeznania Joli i jej matki na pewno doprowadzą do wyroku skazującego. Czy na pewno?

Miłość i Medycyna odc. 2 streszczenia odcinków

Miłość i Medycyna serial VOD

Swiatek Krejcikova live stream transmisja

Świątek – Krejcikova na żywo. Mecz online, transmisja i stream