Sylwester z Polsatem online

Sylwester z Polsatem 2023/2024 – Oglądaj Wydarzenie Online i na Żywo!

Sylwester z Polsatem online za darmo to świetny sposób na powitanie Nowego Roku! Znajdź informacje, gdzie i jak oglądać to niezapomniane wydarzenie na żywo w internecie.

Gdzie i Kiedy Odbędzie się Sylwester z Polsatem 2023/2024?

Sylwester z Polsatem 2023/2024 odbędzie się 31 grudnia na Polach Marsowych pod Stadionem Śląskim. Transmisja rozpocznie się o godzinie 20:00 i będzie dostępna na antenie Polsatu. W tym roku oprócz Polsatu sylwestrowy koncert organizuje również TVP2.

Sylwester z Polsatem Online – Gdzie Oglądać w Internecie?

Sylwestrową Moc Przebojów Polsatu będzie można śledzić online za pośrednictwem serwisu Polsat Go oraz na platformie Pilot WP, gdzie transmisja również rozpocznie się o godzinie 20:00. Jest to doskonały sposób, aby obejrzeć Sylwester online za darmo.

WŁĄCZ LIVE STREAM Z POLSATU

Kto Wystąpi na Sylwestrze z Polsatem?

Na scenie Sylwestrowej Mocy Przebojów pojawią się takie gwiazdy jak Doda, Piotr Kupicha & Feel, Golec uOrkiestra, Oskar Cyms, Danzel, Clodie, Kuba Szmajkowski, Majka Jeżowska, Mateo Bocelli, Kayah, Smolasty, Tribbs, Dawid Kwiatkowski, Lady Pank, Enej, Skolim, Bum Bum Orkestar i Fiśbanda.

Gdzie Obejrzeć Powtórki Sylwestrowej Mocy Przebojów?

Powtórki Sylwestrowej Mocy Przebojów będą dostępne online na platformie Polsat BOX Go. Ponadto w Nowy Rok powtórka poleci w Polsacie 2.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych i oficjalnej strony Polsatu dla najnowszych informacji dotyczących Sylwestra z Polsatem 2023/2024!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj