Sylwester z Dwójką online na żywo

Sylwester online z Dwójką na żywo. Gdzie oglądać transmisje z koncertu w Zakopanem w TV i internecie? Live stream za granicą również dostępny jest za darmo. Zobacz kto pojawi się na scenie i przywita 2022 rok.

TVP 2 Sylwester Marzeń na żywo

Tradycyjnie już telewizja TVP 2 na żywo pokaże Sylwester Marzeń. Rok temu z powodu obostrzeń organizacja koncertu była utrudniona i odbył się on w studiu telewizyjnym. Tym razem Sylwester z Dwójką na żywo znów odbędzie się w Zakopanem.

Początek w TVP 2 o godzinie 20:00.

Kto wystąpi na scenie?

Kto pojawi się na scenie? Defis, Thomas Anders, Julio Iglesias Junior & Nuno Resende, Boys, Piękni i Młodzi, Weekend, Mig, Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, Roksana Węgiel i Sławomir, a także gwiazda wieczoru Jason Darulo.

– Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza megagwiazda światowa – amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia. Bądźmy razem. TVP” – napisał na Twitterze Jacek Kurski.

Sylwester z Dwójką na żywo poprowadzą  Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski i Norbi.

Sylwester z Dwójką 2021 online na żywo

Koncert sylwestrowy w Zakopanem na żywo można obejrzeć nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Gdzie obejrzeć za darmo? Sylwester z Dwójką online za darmo na żywo pokaże m.in. WP Pilot, gdzie dostępny jest live stream z TVP 2.

Jest to legalna opcja i działa również za granicą. To świetna okazja, aby oglądać TVP2 i Sylwester 2021 na żywo. Życzymy dobrej zabawy.

OGLĄDAJ SYLWESTER 2021 ONLINE NA WP PILOT

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general