Sylwester z Dwójką online na żywo. Oglądaj live stream za darmo

Sylwester z Dwójką online na żywo za darmo. Gdzie oglądać transmisje z koncertu w Zakopanem w TV i internecie? Live stream za granicą również dostępny jest za darmo. Zobacz kto pojawi się na scenie i przywita 2023 rok.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WŁĄCZYĆ LIVE STREAM NA WP PILOT

TVP 2 Sylwester Marzeń na żywo

Tradycyjnie już telewizja TVP 2 na żywo pokaże Sylwester Marzeń. Po raz kolejny odbywa się on w Zakopanem. Sylwester z Dwójką na żywo można obejrzeć w TVP2 od godzinie 20:00.

Kto wystąpi na scenie podczas Sylwestra z Dwójką?

Kto pojawi się na scenie? Będą to m.in. Justyna Steczkowska, Sara James, Golec uOrkiestra, Viki Gabor, Daria, Zenon Martyniuk z zespołem, Marino, Edyta Góniak z synem, Sławomir, Kajra, Maja Hyży, Kombi, Felivers, karawana Don Vasyla, a także gwiazda ukraińskiego zespołu Dzidzio.

Sylwester z Dwójką na żywo poprowadzą Tomasz Kammel, Izabella Krzan, Norbi, Aleksander Sikora, Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska.

Sylwester z Dwójką online na żywo. Sylwester 2022

Koncert sylwestrowy w Zakopanem na żywo roku można obejrzeć nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Gdzie obejrzeć za darmo? Sylwester z Dwójką online za darmo na żywo pokaże m.in. WP Pilot, gdzie dostępny jest live stream z TVP 2.

Jest to legalna opcja i działa również za granicą. To świetna okazja, aby oglądać TVP2 i Sylwester 2022 na żywo. Życzymy dobrej zabawy.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ