w

Świątek vs Gauff stream online. Transmisja za darmo z finału Roland Garros

Świątek Gauff online transmisja i stream

Świątek – Gauff transmisja online za darmo. Gdzie obejrzeć finał Roland Garros? Mecz na żywo dzisiaj pokaże nie tylko Eurosport 1, ale również telewizja TVN, dzięki czemu live stream dostępny będzie za free, również za granicą.

Sobota zapowiada się bardzo emocjonująco dla fanów tenisa, ale nie tylko. Idze Świątek kibicuje mnóstwo Polaków, którzy na co dzień nie oglądają tej dyscypliny sportu. Transmisja z finału Roland Garros cieszyć się będzie olbrzymią oglądalnością, ponieważ mecz Igi Świątek na żywo transmitować będzie również TVN.

Roland Garros to jeden z najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych na świecie. Odbywający się corocznie w Paryżu, jest rozgrywany od 1891 roku. Turniej przyciąga największe nazwiska w tenisie i jest uważany za jeden z najtrudniejszych do wygrania. Atmosfera w Roland Garros jest elektryzująca, a widzowie zjeżdżają się z całego świata, aby oglądać rywalizację najlepszych graczy na świecie.

Dwa lata temu Iga Świątek po raz pierwszy wygrała turniej wielkoszlemowy i był to właśnie French Open rozgrywany na kortach Roland Garros. Dzisiaj Polka może powtórzyć ten sukces i oczywiście jest wielką faworytką finału.

Mecz Świątek – Gauff na żywo rozpocznie się w sobotę, 4 czerwca 2022, o godzinie 15:00. Transmisja TV dostępna będzie na dwóch kanałach: Eurosport 1 oraz TVN.

Transmisja online za darmo dostępna będzie na platformie Player.pl oraz WP Pilot, który live stream z TVN udostępnia również za granicą.

Wierzymy, że Iga Świątek dzisiaj odniesie kolejne cenne zwycięstwo i umocni się na pozycji liderki rankingu WTA.

Strumyk TV

Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?

grand prix żużel 2023 transmisja online

Grand Prix 2022 online za darmo. Gdzie oglądać transmisje SGP Polski?