streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 19 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

streszczenie szczegółowe

Selim cały i zdrowy wraca do seraju. O wszystko obwinia Mustafę. Hürrem dziękuje księciu za uratowanie syna. Do seraju przyjeżdża Mahidevran. Nie ukrywa, że nie potrafi płakać nad umierającym sułtanem. Mihrimah zarzuca Mustafie, że dąży do władzy. Mężczyzna stanowczo temu nie zaprzecza. Tymczasem Sulejman odzyskuje przytomność..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial wyemitowany zostanie w piątek, 19 maja o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu na TVP VOD (vod.tvp.pl), to niestety wszystkie odcinki po polsku nie są już tam dostępne. Dlatego sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ