Stal Mielec – Widzew Łódź na żywo. Mecz online za darmo, transmisja TV, live stream [6.12.2023]

Stal Mielec i Widzew Łódź zagrają w środę o awans do ćwierćfinału Pucharu Polski. Gdzie oglądać mecz na żywo? Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

Stal Mielec i Widzew Łódź to zespoły sąsiadujące ze sobą w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Widzew jest dziesiąty i ma o punkt więcej od Stali, która ma jednak zaległy mecz z soboty z ŁKS-em Łódź, który został odwołany z powodu opadów śniegu. Dzisiaj warunki atmosferyczne nie powinny przeszkodzić w rozegraniu zawodów.

Mecz Stal – Widzew na żywo odbędzie się w środę 6 grudnia o godzinie 15:00. Transmisja TV dostępna będzie na kanale Polsat Sport, a spotkanie skomentują Tomasz Lach i Maciej Żurawski.

Puchar Polski można oglądać również w internecie. Live stream z Polsatu Sport udostępnia platforma Polsat BOX GO. Nie jest to jednak bezpłatna opcja. Mecz Stal – Widzew online za darmo można śledzić w naszym serwisie w formie relacji live.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ