w ,

Stal Mielec – Termalica online za darmo. Mecz na żywo w internecie

KUP DOSTĘP DO CANAL+, POLSAT SPORT PREMIUM I ELEVEN SPORTS ZA JEDYNE 35 ZŁ NA MIESIĄC

Transmisja z Stal Mielec – Termalica dostępna będzie w Canal+ Sport. Gdzie oglądać mecz na żywo? Live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Spotkanie Stal Mielec – Bruk-Bet Termalica Nieciecza odbędzie się w piątek 10 grudnia o godzinie 18:00 i zainauguruje rundę rewanżową PKO BP Ekstraklasy. Gdzie oglądać to transmisję w TV i śledzić mecz na żywo w internecie?

Transmisję z meczu Stal Mielec – Termalica można obejrzeć w Canal+ Sport, a skomentują go Filip Surma i Grzegorz Mielcarski.

Mecz Stal Mielec – Termalica online za darmo można śledzić w naszym serwisie. Transmisja dostępna jest również w internecie. Live stream udostępnia Player oraz Canal Plus Online. Nie jest to jednak darmowa usługa.

W ostatnich meczach Stal Mielec prezentowała się znakomicie i obecnie zajmuje ósme miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy z dorobkiem 24 punktów. Bruk-Bet Termalica Nieciecza o połowę mniej oczek, co daje jej piętnaste miejsce, tuż nad strefą spadkową. Warto jednak dodać, że wszystkie trzy zespoły znajdujące się w niej mają również 12 punktów.

W rundzie jesiennej mecz Termalica – Stal zakończył się remisem 1:1. Bramki zdobyli Terpilowski i Tomasiewicz.

Legia – Spartak online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Raków Piast online za darmo. Mecz na żywo w internecie