Squid Game sezon 2. Data premiery, kiedy nowe odcinki?

Squid Game sezon 2 kiedy premiera? Nowe odcinki nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale świetnie opinie serialu Netflixa mogą pozostawiać pewność, że premiera sezonu 2 na pewno zostanie w najbliższym czasie potwierdzona.

Squid Game co to za serial? Jest to koreańska produkcja, która nie była tak mocno wyczekiwana jak inne hity na Netflixie. Fabuła opowiada o spłukanych osobach, które zostają zachęcone do tajemniczej i ryzykownej gry. Skuszeni atrakcyjną nagrodą gracze, nie zdają sobie sprawy z czekających ich niebezpieczeństw.

W przeciwieństwie do innych popularnych filmów czy seriali, w Squid Game gracze sami decydują się wziąc udział w grze. Kuszeni są olbrzymią kwotą, którą można wygrać. Ich zadaniem jest przeżycie jak najdłużej. Gry w których biorą udział uczestnicy są dziecinnie proste, ale to nie znaczy, że emocji nie będzie.

Serial Squid Game sezon 1 składa się z dziewięciu odcinków, z których większość trwa około godziny. Odcinki są bardzo wciągające i ciekawe o czym świadczą wysokie oceny i pozytywne opinie.

Kiedy sezon 2 Squid Game?

Squid Game sezon 2 kiedy premiera? Data nie jest jeszcze znane, ponieważ nowe odcinki nie zostały jeszcze potwierdzone. Trudno jednak wyobrazić sobie sytuację, w której Netflix nie zamówi sezonu 2, po tym jak dużym zainteresowaniem cieszy się serial i to już kilka dni po premierze.

Śmiało można założyć, że już trwają prace nad sezonem 2 i wkrótce zostanie ogłoszona data premiery nowych odcinków. Pierwszym sezon zapowiedziano w 2019 roku, co oznacza, że prace trwały dwa lata. Tym razem całość powinna pójść zdecydowanie sprawniej i można zakładać, że data premiery sezonu 2 może być ustalona na koniec 2022 roku.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć serialu, to zachęcamy do oglądania Squid Game odc. 1. Serial dostępny jest na platformie Netflix, a sporo osób szuka również odcinków na CDA. Poniżej prezentujemy zwiastun serialu.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P