w

Sport w TV. Gdzie oglądać niedzielne transmisje?

Meczosy na żywo w internecie

Zobacz gdzie oglądać niedzielne meczosy na żywo w polskiej telewizji. Prezentujemy plan transmisji TV z najważniejszych wydarzeń sportowych.

Mecze na żywo (24 listopad)

12:00 Transmisja z meczu Espanyol – Getafe w Eleven Sports 2

12:15 Transmisja z meczu FC Groningen – Feyenoord Rotterdam w Polsat Sport News

12:30 Transmisja z meczu Bologna FC – Parma FC w Eleven Sports 1

12:45 Transmisja z meczu Stomil Olsztyn – Radomiak Radom w Polsat Sport

13:00 Transmisja z meczu Middlesbrough – Hull City w Eleven Sports 3

13:05 Transmisja z meczu Widzew Łódź – Bytovia Bytów w TVP 3; Komentarz Hubert Bugaj

14:00 Transmisja z meczu Osasuna – Athletic Bilbao w C+ Sport 2; Komentarz Piotr Laboga – Leszek Orłowski

14:30 Transmisja z meczu PSV Eindhoven – Heerenveen w Polsat Sport News

15:00 Transmisja z meczu Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia w C+ Sport

15:00 Transmisja z meczu Hellas Verona – Fiorentina w Eleven Sports 1

15:00 Transmisja z meczu AS Roma – Brescia Calcio w Eleven Sports 3

15:00 Transmisja z meczu Sassuolo – Lazio w Eleven Sports 4

15:30 Transmisja z meczu FC Augsburg – Hertha BSC w Eleven Sports 2

16:00 Transmisja z meczu SD Eibar – Deportivo Alaves w C+ Sport 2

17:30 Transmisja z meczu Śląsk Wrocław – Wisła Kraków w C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD

17:30 Transmisja z meczu Sheffield United – Manchester United w C+ Sport

18:00 Transmisja z meczu Sampdoria – Udinese Calcio w Eleven Sports 1, Eleven Sports 4

18:00 Transmisja z meczu TSG 1899 Hoffenheim – 1.FSV Mainz w Eleven Sports 2

18:30 Transmisja z meczu Villarreal – Celta Vigo w C+ Sport 2

20:45 Transmisja z meczu Lecce – Cagliari Calcio w Eleven Sports 2, Eleven Sports 4

21:00 Transmisja z meczu Real Valladolid – Sevilla w Eleven Sports 1

Zakochani po uszy online

Zakochani po uszy. Sezon 3 – wiemy kiedy premiera w TVN 7?

Eurowizja Junior 2019. Występ Viki Gabor

Eurowizja Junior 2019. Zobacz występ Viki Gabor (wideo)