Skoki narciarskie na żywo. Gdzie oglądać transmisje?

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo w TV i online? Transmisje w internecie za darmo można obejrzeć na kilku platformach. Legalnie i bez rejestracji.

Transmisje ze skoków narciarskich 2020

Skoki narciarskie na żywo można oglądać aż w trzech kanałach TV. Transmisje na żywo z Pucharu Świata przeprowadza telewizja TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 1. Kwalifikacje dostępne są jedynie w Eurosporcie.

Skoki online. Gdzie oglądać transmisje w internecie?

Świetną wiadomością dla fanów skoków narciarskich jest fakt, że transmisje na żywo można oglądać również w internecie. Za darmo, legalnie i bez rejestracji. Jak to zrobić. Opcji jest kilka i każdy z pewnością znajdzie dla siebie optymalną.

Gdzie oglądać zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich?

Konkursy indywidualne i drużynowe, które pokazuje TVP 1, TVP Sport za darmo można oglądać na sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport. Stream online dostępny jest bez rejestracji.

Z kolei transmisje z TVP 1 na żywo można znaleźć na platformie WP Pilot. W darmowym pakiecie umożliwia ona oglądanie telewizji TVP 1 i nie tylko. Ważną informacją jest fakt, że WP Pilot umożliwia oglądanie transmisję ze skoków narciarskich również poza granicami Polski.

Kwalifikacje i transmisje z Eurosport 1 można oglądać na Eurosport Player i IPLA TV. To jednak nie jest darmowy stream.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P