w

Skoki narciarskie. Dzisiaj transmisja z PŚ Niżny Tagił. TVN na żywo i online

Skoki dzisiaj na żywo

Skoki dzisiaj na żywo można oglądać dzięki transmisji TVN i Eurosport 1. Gdzie odbywają się skoki narciarskie? Dziś 20.11 początek nowego sezonu, czyli PŚ Niżny Tagił. Włącz darmowy live stream online.

PŚ Niżny Tagił na żywo. Transmisja za darmo

Rozpoczęciu nowego sezonu skoków narciarskich towarzyszą duże emocje. Dzisiaj po raz pierwszy skoki na żywo pokaże TVN, a nie TVP 1. Początek o godzinie 15:35. Konkurs 20.11 rozpocznie się o godzinie 16:00. Transmisję obejrzeć można również oczywiście w Eurosport 1.

Skoki narciarskie dzisiaj na żywo komentować będą Igor Błachut i Marek Rudziński. Ciekawostką jest fakt, że studio w TVN i Eurosport będzie wyglądało inaczej.

Skoki narciarskie dzisiaj transmisja na żywo

Gdzie można obejrzeć skoki narciarskie w internecie? Transmisja dostępna będzie za darmo jako live streaming online. TVN online stream udostępnia na Player.pl. Co ważne, legalnie i za darmo. Osoby przebywające za granicą mogą również skorzystać z WP Pilot, gdzie dostępny jest legalny live stream.

Wyniki na żywo dostępne są również w naszym serwisie. Warto również rozważyć zakup pakietu na cały sezon skoków narciarskich. Dzisiaj jest to bardzo opłacalna opcja. Kosztuje 49 zł, a pozwala nie tylko oglądać Eurosport do końca marca, ale także bibliotekę Player.pl.

Po piątkowych kwalifikacjach, dzisiaj liczymy na udane skoki Polaków. Zwyciezcą był Kamil Stoch i mamy nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie.

Watford – Manchester United – Everton online na żywo za darmo

Ruch Podbeskidzie online za darmo

Lech – Piast online za darmo. Transmisja na żywo w internecie